Hogwarts Legacy kırıldı mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu testler genelde 2-3 gün sürer, birkaç oyunda 1 hafta sürdüğüde olmuştu. Bu sefer kısa sürecektir empress iyice bilendi WB' a. Bayılıyorum böyle düzene karşı koyan cesur yüreklerin emperyalistlere tokat vurmasına. Warner Bros' u da gram sevmem bir tane oyununa Türkçe koymamıştır bugüne kadar.

Beta 2 testi yapılıyormuş sanırım birkaç gün daha sürecek gibi duruyor oyun dosyalarını indirebilirsiniz

Oyunu orijinal aldım ama ben şu oyunun kırılmasını dört gözle bekliyorum, teknik açıdan bu kadar rezalet bir ürünü satışa koyup üstüne bir de düzeltmeyi dahi düşünmedikleri için bu ürün korsanı hak ediyor. Artık kimse böyle rezalet ürünleri orijinal almasın hatta ortada böyle ürünler kalıyor mu bakalım.

Oyunu orijinal aldım ama ben şu oyunun kırılmasını dört gözle bekliyorum, teknik açıdan bu kadar rezalet bir ürünü satışa koyup üstüne bir de düzeltmeyi dahi düşünmedikleri için bu ürün korsanı hak ediyor. Artık kimse böyle rezalet ürünleri orijinal almasın hatta ortada böyle ürünler kalıyor mu bakalım.
Atomic Heart ilginç şekilde iyi optimize ile geldi. 1650 bile kapalı alanlarda 60+, açık alanlarda 30+ FPS veriyor.

Ona bakacak olursan fiyatları ucuz olup Türkçe dil desteği veren oyunlara ne demeli? Biz parasını verip aldığımız oyuna Türkçe dil desteği istiyoruz ve bu bizim hakkımız. Sen burada sanki yapımcı firmaymışsın gibi burada istatistik sayı vermişsin. Sorsan nereden aldın bu bilgileri diye bir kanıt gösteremezsin. Bir oyuna Türkçe dil desteği ekleyip eklememek yapımcı firmanın isteğine kalmış bir şey. Ben bile orijinal oyundan yanayım ama önceliği Türkçe dili ekleyenlere veriyorum. Örneğin bu oyunu istesem satın alabilirim kesinlikle benim için sorun değil ama sırf Türkçe dil desteği vermiyorlar diye korsan indirip oynayacağım. Millet Arapça dilini kötülüyor, öcü gibi davranıyor ama birçok oyunda Arapça dil desteği var. Hatta bu firma bir anket yapsa "Türkçe dil desteği eklensin mi?" diye sorsalar içimizdeki İngilizce dili hayranları "hayır ya ne gerek var İngilizce öğrensinler" derler. Sırf Türkçe diline karşı içlerinde kin ve nefretleri olduğu için. Siz burada hala para hesabı yapıyorsunuz. Anonymous Çeviri ekibi bu oyunu çevirmeye başladı bile. Adamlar belirli bir ücret karşılığı üyelik satıyor ve karşılığında Türkçe dil destekli yamaları indirip oynayabiliyorsun. Türkçe dil desteği eklemek gözünüzde milyar dolarlar gibi maliyetli görünüyor ama öyle değil. Sadece firmayı savunuyorsunuz o kadar. Sizde bizler gibi tepki gösterseniz oyuna Türkçe dil desteği eklerlerdi.

Hay ağzına sağlık hocam

Paran varsa al yoksa indirim bekle al. Crack beklemek nedir ya. Sadece hırsızlık. Pahalı geldiyse indirim bekle benim gibi. Merak etme hemen oynamazsan ölmezsin. Ne bu tüketim hırsı anlamadım. Birde crack beklemeyi normal birşey gibi savunmuşlar. Yok pahalı yok dil desteği yok. Bahane aramayın emek hırsızlığına. Adamlar ürün yapmış beğenmiyorsan alma. Ama sen hem beğenmiyorsun pahalı yada dil yok diye hemde korsan indiriyorsun. Sadece bahane. Ekonomiden dolayı fiyatlar pahalı ve bende indirim bekliyorum. Emin olun geç oynayınca bir yerim eksilmiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı