Hogwarts Legacy vs The Last of Us

Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle istediğim oyunların çoğuna sahibim o yüzden sadece bu ikisi arasında kararsız kaldım. Sizce hangisi daha iyi? Ona göre alacağım.

Not: The Last of Us'un optimizasyon sorunu olması sorun değil çünkü ben o oyunu minimum 10 ay sonra falan oynayacağım yani o zamana kadar optimizasyon sorununu düzeltirler.

Son düzenleyen: Moderatör:
The Last of Us Türkçe dublaj olmasi ayrı bir keyifli.Oyunu bitirdim ilk çıktığı gün optimizasyon sorunu nedeni ile oynamıştım daha sonra girdiğimde problem yaşamadım ben.

Arkadaşlar öncelikle istediğim oyunların çoğuna sahibim o yüzden sadece bu ikisi arasında kararsız kaldım. Sizce hangisi daha iyi? Ona göre alacağım.

Not: The Last of Us'un optimizasyon sorunu olması sorun değil çünkü ben o oyunu minimum 10 ay sonra falan oynayacağım yani o zamana kadar optimizasyon sorununu düzeltirler.

PC'den oynuyorsan The Last of Us'ı almak için biraz daha bekleyin çünkü şu an gerçekten çok kötü bir durumda. En azından yaz indirimlerini beklemenizi öneririm. Bu oyunlar arasından Last of Us tabii ki daha iyi bir oyun(bir oyundan beklentinize göre değişir ama benim gözümde TLOU bayağı bir önde).

The Last of Us hikaye, grafik, kontrol ve akıcılık bakımından 1 numara. Optimizasyon konusu ise dün 12 GB'lik güncelleme getirdiler, az çok düzeldi. Gittikçe de kusursuz olacaktır. Uncharted PC'ye ilk çıktığında da bu kadar olmasa da optimizasyon sıkıntısı olmuştu ve düzelttiler. Ayrıca sen 10 ay sonra oynayacaksın. O zamana kadar ooo The Last of Us düzelir hatta God of War: Ragnarök'ün 4'te 3'ü yapılır.

The last of çöp'ün tamamen düzeleceği belli değil bence o kadar ümitlenme.

Düzeltilmiş bile 12 GB güncelleme geldi çok yakında tamamen hallolur zombi oyunlarınıda çok severim sence ne alayım

Hogwarts Legacy'yi herhangi bir karşılaştırma da önereceğimi hiç düşünmezdim ama kesinlikle The Last of Us'a göre daha mantıklı bir tercih olacaktır şu an.

TLOU düzeltilmiş neredeyse zaten 10 ay sonra oynayacağım zombi oyunlarınıda hastasıyım

Düzeltilmiş bile 12 GB güncelleme geldi çok yakında tamamen hallolur zombi oyunlarınıda çok severim sence ne alayım

TLOU düzeltilmiş neredeyse zaten 10 ay sonra oynayacağım zombi oyunlarınıda hastasıyım

Dostum sen zaten alacağın oyunu seçmişsin ama TLOU alman için kendini ikna etme amaçlı bizi kullanmak istiyorsun gibi görünüyor. Bu kadar istekliysen al ya da korsandan dene oyun kasmıyorsa sisteminde parasını ver orijinal al yoksa böyle iki oyun arasında kalmış gibi bir konu açıp sadece TLOU'dan bahsetmen biraz tuhaf.

Bence The Last Of Us fakat zevkinize bağlı.

Dostum sen zaten alacağın oyunu seçmişsin ama TLOU alman için kendini ikna etme amaçlı bizi kullanmak istiyorsun gibi görünüyor. Bu kadar istekliysen al ya da korsandan dene oyun kasmıyorsa sisteminde parasını ver orijinal al yoksa böyle iki oyun arasında kalmış gibi bir konu açıp sadece TLOU'dan bahsetmen biraz tuhaf.

Hayır sadece düzeltildiğini yeni öğrendim zorlarsan Hogwarts Legacy alabilirim henüz karar vermiş değilim dostum.

Geri
Yukarı