Epic Games Hogwarts Legacy vs The Last of Us

Hogwarts Legacy açıkçası benim kaybolan oyun hevesimi tekrar yerine getirmişti gow ve days goneden sonra. 40 saat oynadım sanırım yarısındayımdır. Süpürgeyle ve atla uçuşu gayet güzel. Hikaye anlatımı yine fena değil. Combat sistemini de beğendim. Tek sorunu optimizasyon sıkıntısı var biraz.
Tlouyu oynamadım ama oyun süresini de önemsiyorum yine 15 saat ise bana çok kısa geliyor. Biraz fiyat performans odaklı da bakıyorum:) Artık verdiğimiz paralar ciddi bir rakam olmaya başladı :)

Hogwarts Legacy açıkçası benim kaybolan oyun hevesimi tekrar yerine getirmişti GoW ve Days Gone'den sonra. 40 saat oynadım sanırım yarısındayımdır. Süpürgeyle ve atla uçuşu gayet güzel. Hikaye anlatımı yine fena değil.combat sistemini de beğendim. Tek sorunu optimizasyon sıkıntısı var biraz.
TLOU'yu oynamadım ama oyun süresini de önemsiyorum yine 15 saat ise bana çok kısa geliyor. Biraz fiyat performans odaklı da bakıyorum:) artık verdiğimiz paralar ciddi bir rakam olmaya başladı :)

God of War oyun hevesini aldı ve Hogwarts Legacy mi getirdi? Nasıl olabilir bu? GoW Hogwarts'ın 10-15 gömlek üstünde.

Harry Potter izlemediysen aynı etkiyi yaratır mı bilmiyorum ama, içerisinde yapacak bir sürü şey, toplayacak bir ton öge vs var ve bence oynaması eğlenceli. Last of Us'ı oynamadım onu da oynayacağım umarım. Bu kadar indirime girince 7 tane oyun çektim gaza gelip.

Yeni konular

Geri
Yukarı