Hogwarts Legacy vs The Last of Us

Arkadaşlar öncelikle istediğim oyunların çoğuna sahibim o yüzden sadece bu ikisi arasında kararsız kaldım. Sizce hangisi daha iyi? Ona göre alacağım.

Not: The Last of Us'un optimizasyon sorunu olması sorun değil çünkü ben o oyunu minimum 10 ay sonra falan oynayacağım yani o zamana kadar optimizasyon sorununu düzeltirler.

10 ay sonra için düşünüyorsanız ikisi de değil. 10 aylık periyotta muhakkak indirime girecektir iki yapım da. Optimizasyon düzelir mi, düzelir fakat 10 ay içinde soru işareti. Portu yapan ekip tecrübesiz bir ekip değil, Last of Us ikonik bir seri olduğundan özellikle işleri hızlandıracaklardır ama emin konuşmamak gerek en nihayetinde. Bu bir yana ayrı türlerde oyunlar. Dolayısıyla keyfinize göre kişisel bir karar vermeniz daha sağlıklı olur. Yorumlardan anladığım kadarıyla Last of Us alacaksınız. Dediğim gibi 10 aydan önce oynamam diyorsanız beklemenin ziyanı olmaz. Hangisini alırsanız alın şimdiden hayırlı olsun, iyi oyunlar.

Arkadaşlar öncelikle istediğim oyunların çoğuna sahibim o yüzden sadece bu ikisi arasında kararsız kaldım. Sizce hangisi daha iyi? Ona göre alacağım.

Not: The Last of Us'un optimizasyon sorunu olması sorun değil çünkü ben o oyunu minimum 10 ay sonra falan oynayacağım yani o zamana kadar optimizasyon sorununu düzeltirler.

Hogwarts Legacy.

Hogwarts Legacy iyi puanlar aldı Last of Us da iyi oyundur ama PC portu sıkıntılı buyuzden Hogwarts Legacy daya iyi olur.

Geri
Yukarı