Hogwarts Legacy vs The Last of Us

4 GB VRAM ile Last of Us çok sıkıntılı çalışır. 1080p Low ayarlarda 5.5GB civarı VRAM istiyor. Sizde çok fazla anlık takılmalar yaratır. Bu yüzden Hogwarts almak daha mantıklı olabilir en azından stabil bir oynanış için.

Bakın hocam siz beni anlamadınız ben 10 ay sonra oynayacağım diyelim ki optimizasyon net ve net düzeldi gram optimizasyon sorunu yok olarak sayıyorum o zaman bilgisayarım eminim ki zorlanmaz grafikleri düşük açacağım zaten

Baktım 600 TL yazıyor nasıl kullanacağım veya alacağım

10 ay sonra bu konuyu açsan daha iyi olmaz mıydı? Bu o kadar uzun bir süre ki emin ol birkaç ay sonra bu konuyu bile unutacaksın zaten.

4 GB VRAM ile Last of Us çok sıkıntılı çalışır. 1080p Low ayarlarda 5.5GB civarı VRAM istiyor. Sizde çok fazla anlık takılmalar yaratır. Bu yüzden Hogwarts almak daha mantıklı olabilir en azından stabil bir oynanış için.

Hogwarts Legacy kesin olarak kaldırıyor zaten ama TLOU optimizasyon düzeldiğinde kaldırır galiba

10 ay sonra bu konuyu açsan daha iyi olmaz mıydı? Bu o kadar uzun bir süre ki emin ol birkaç ay sonra bu konuyu bile unutacaksın zaten.

TLOU bilgisayarım kaldırır mı hocam düşük grafikerle oynasam?

Hogwarts Legacy kesin olarak kaldırıyor zaten ama TLOU optimizasyon düzeldiğinde kaldırır galiba

TLOU bilgisayarım kaldırır mı hocam düşük grafikerle oynasam?

Kaldırır evet. 10 ay sonra tamamen düzeleceği için düşük ayarlarda oynarsın.

O oyunların hepsi var Elden Ring falan ben sadece The Last of Us vs Hogwarts Legacy onu soruyorum

Hocam asıl düşmesi gereken Hogwarts Legacy diyorlar Last of Us optimizasyonu düzelttiğinde emin ol zam yapar

Hocam TLOU yazda indirime girmesi imkansız zaten yeni çıktı optimizasyonu düzeltince zam bile yapar

RAM 16 GB

Hayır zam getirmezler ve kesinlikle indirim yaparlar. Zaten şimdiden hayvan gibi oyuncu kaybettiler oyuncuların gönlünü kazanmak için hayvan gibi indirim yaparlar.

O oyunların hepsi var Elden Ring falan ben sadece The Last of Us vs Hogwarts Legacy onu soruyorum.

Hocam asıl düşmesi gereken Hogwarts Legacy diyorlar Last of Us optimizasyonu düzelttiğinde emin ol zam yapar.

Hocam TLOU yazda indirime girmesi imkansız zaten yeni çıktı optimizasyonu düzeltince zam bile yapar.

RAM 16 GB.

Öyle deme neredeyse her Sony oyunu ilk indirimde girdi. En kötü Epic Games'de kupon oluyor yazları. Ya da Voidu etail gamebillet gibi sitelerde özel kodlar ya da indirimler kesin olur. En kötü ihtimalle 400 TL'ye kesin bulursun buralardan. Saydığım siteler de oldukça güvenilir Steam key sitleri zaten. Mesela etailde Spider-Man 190'a düşmüştü geçen. O yüzden şu an almanı asla önermem.

Geri
Yukarı