HOI 4 Fransa'yı almak için taktik

Henry Ford

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
1650 Super, Ryzen 3 3100
Nazi Almanya'sı ile Fransa sınırlarına 5 milyon asker dizdim. Hepsinin başında komutan var ve komutanların başında maraşeller var. Bölgeye yaklaşık 5000 adet ağır avcı ve taktik bombardıman uçağı gönderdim ancak gene de Fransa'yı alamıyorum. Fransa'yı almam için taktik var mı?

Hocam paraşütçü nasıl kullanılıyor bilmiyorum. Oyunu daha 20 saattir oynuyorum.
Dilersen şu videoyu izle paraşüt ordularını kullanmayı öğrenirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğer maginot dan yarcaksan 5-6 tane tank bas komutan olarak erich von mainsten i ver. Komutana Fortress buster trait ini ver. Ve orada düzlük bir yer var. Oradan yarmaya çalış. Ama bu zor olan Yol. Kolay yol ise, Above maginot focus undan benalux ülkelerine wargoal al. Polonya yı hallettikten sonra tanklarını ve piyadelerini Hollandaya diz. Hollandaya savaş aç 5 saniyede düşecek zaten. Hollandayı hallettikten sonra Belçika'ya gir ve direk tanklarla fransaya rushla. Sakın Belçika, Hollanda ve Lüksemburga aynı anda savaş açma yoksa İngiltere ve Fransa oraya ordu dizer ve zor itersin. Her halükarda tank basacaksın.

Eğer maginotdan yarcaksan 5-6 tane tank bas komutan olarak erich von mainsten i ver. Komutana Fortress buster trait ini ver. Ve orada düzlük bir yer var. Oradan yarmaya çalış. Ama bu zor olan Yol. Kolay yol ise, Above maginot focusundan benalux ülkelerine wargoal al. Polonya'yı hallettikten sonra tanklarının ve piyadelerini Hollanda'ya diz. Hollanda'yi savaş aç 5 saniyede düşecek zaten. Hollanda'yi hallettikten sonra Belçika'ya gir ve direk tanklarla Fransa'ya rushla. Sakın Belçika, Hollanda ve Lüksemburga aynı anda savaş açma yoksa İngiltere ve Fransa oraya ordu dize ve zor istersin.

Genelde Polonya'yı almıyorum. Genelde Çekoslavakya'dan almaya başlıyorum. Sonradan Sadece Romanya kalıyor. SSCB ile ittifak olduğum için SSCB Polonya'yı otomatik olarak bana veriyor. Sonradan Fransa ile savaşmak zorunda kalıyorum çünkü her yeri İngiltere koruyor. Nereye saldırsam İngiltere engeli çıkıyor karşıma. Aşırı çıkmaza giriyorum.

İtalya cephesinden de yarmayı deneyebilirsiniz o cephede güçsüz. Ha bir şekilde müttefikiniz falan değilse ya arkadaşların dediği gibi Belçika, Hollanda sınırından ya da az fantezi olsun diye paraşütçüler ile cephenin arkasına adam atıp almayı deneyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı