HOI4 Almanya ile Fransa'yı alamamak

Ben o kadar kötü oynadım ki bu senaryoyu, birebir aynısını yapmama rağmen Belçika - Hollanda'yı bile düşüremedim...
Hava üstünlüğü verdin mi? Hava olmadan tanklar ve askerler kedicik. Ayrıca tank 40'lık yap.
Bir bakacaksın zaten manpower 4-5 milyon olmuş.
Nasıl oluyor o? Galiba olan askerleri de silecek? Askeri almayı 1 yükselse bile en fazla 3 oluyor.
İngiliz Kanalı'nda üstünlük sağlamak için Deniz bombardıman uçağı vs. önemli.
Dediğiniz de doğru ama başka yol daha var. Sadece fighter ve dive basarsa da alır. İngiliz kara hava üstünlüğünü aldıktan sonra paraşüt atar zaten.
Fransa - Almanya cephe hattına sadece 40 asker koysan yeter.
40 asker çok fazla, 24 yeter. 24 koyarsa çok az ittirilir ama bu onun için iyi olur. Belçika bittikten sonra askerler gelene kadar tank Paris'e varır.

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

23:00 sonrasını izlersen anlarsın nasıl alacağını. 40 width oyunu bilmiyorsan askerleri beslemek açısından zor olabilir.

Hava üstünlüğü verdin mi? Hava olmadan tanklar ve askerler kedicik. Ayrıca tank 40'lık yap.

Nasıl oluyor o? Galiba olan askerleri de silecek? Askeri almayı 1 yükselse bile en fazla 3 oluyor.
Dediğiniz de doğru ama başka yol daha var. Sadece fighter ve dive basarsa da alır. İngiliz kara hava üstünlüğünü aldıktan sonra paraşüt atar zaten.
40 asker çok fazla, 24 yeter. 24 koyarsa çok az ittirilir ama bu onun için iyi olur. Belçika bittikten sonra askerler gelene kadar tank Paris'e varır.
hava verdim 40 width kullandım line piyade verip tanklar ile itmeye çalıştım ama bi faydası olmadı anlamadım, Türkiye ile bile tank basıp onları verimli kullanabiliyorken Almanya gibi tank ile başlayıp bütün olayı Tank olan bir ülkede verim alamadım..

Yeni konular

Geri
Yukarı