HOI 4 nasıl oynanir?

GGHOST

Hectopat
Abiler selamlar,
Oyun uzun zamandir bende ama hiç oynamadim. Şu an yukleniyor. Oyun bir tik karmasikmis duyduguma gore. YT'de rehber video var da ben sizin tavsiyelerinizi istiyorum. Oyuna Almanya olarak baslamayi dusunuyorum.

DLC olmadan çok zevk almazsın. Paran varsa bence oynamadan önce al.

DLC'ler yariya inmis fiyat olarak. CS kasalarini satsam 100-150 tlm olur. Hangisini almami tavsiye edersiniz?
Ve ne fark olur anlatabilir misiniz?

Rehber izlemen daha yararlı olur. Maxmarine o konuda iyi. Zaten ulusal odak ve üretimi öğren oyunu kavrarsın.

Arastirim hocam onu o zaman.
Oyuna Türkçe yapmam oyunu bozar mi?

DLC'ler yariya inmis fiyat olarak. CS kasalarini satsam 100-150 tlm olur. Hangisini almami tavsiye edersiniz?
Ve ne fark olur anlatabilir misiniz?

Arastirim hocam onu o zaman.
Oyuna Türkçe yapmam oyunu bozar mi?
Oyun mekaniklerini geliştirmek istiyorsan Together For Victory, Death or Dishonor ve La Resistance alabilirsin üçü birlike 200 civarı yapıyor şu an sanırsam. Onun dışında Türkiye falan oynayacaksan Battle for the Bosporus, Sovyet oynayacaksan No Step Back olabilir. En pahalısı bu DLC ama oyun mekaniklerini de bayağı bir değiştiriyor.

Oyun mekaniklerini geliştirmek istiyorsan together for victory, death or dishonor ve la resistance alabilirsin üçü birlike 200 civarı yapıyor şu an sanırsam. Onun dışında Türkiye falan oynayacaksan Battle for the Bosporus, Sovyet oynayacaksan no step back olabilir. En pahalısı bu DLC ama oyun mekaniklerini de bayağı bir değiştiriyor.

Almanya ile ilgili DLC var mı?

Geri
Yukarı