HOI 4 vichy puppet olmuyor

Kutty

Hectopat
Daha fazla  
Almanya olarak Fransa'yi 1939 yilinda ele geçirdim, vichy yi kurdum ancak vichy puppetim olmuyor ve axiste bile değil, bu normal mi?

Almanya olarak Fransa'yi 1939 yilinda ele geçirdim, vichy yi kurdum ancak vichy puppetim olmuyor ve axiste bile değil, bu normal mi?
Client state of Germany (1940–1942) Puppet state of Germany (1942–1944) tarihsel olarak puppet 42de oluyormuş.

Normal, yeni oynanışta böyle.

Dostum ben HOI'yi önceden oynuyordum şimdi DLC'lerle beraber oynarken çok zorlanıyorum desem az kalır :D. Çok zorlaşmış oyun, mesela Türkiye olarak tank üretemiyorum. Main armament module eksik gösteriyor ve bulamadım hiçbir şekilde. Sanırım artillery araştırmam gerekiyor ama hangi artillery? Focus Tree mesela çok karışıklaşmış bunları öğrenebileceğim bir rehber sizin bildiğiniz var mı? Yoksa oynaya oynaya hata yapa yapa mı öğrenmek lazım?

Dostum ben HOI'yi önceden oynuyordum şimdi DLC'lerle beraber oynarken çok zorlanıyorum desem az kalır :D. Çok zorlaşmış oyun, mesela Türkiye olarak tank üretemiyorum. Main armament module eksik gösteriyor ve bulamadım hiçbir şekilde. Sanırım artillery araştırmam gerekiyor ama hangi artillery? Focus Tree mesela çok karışıklaşmış bunları öğrenebileceğim bir rehber sizin bildiğiniz var mı? Yoksa oynaya oynaya hata yapa yapa mı öğrenmek lazım?
YouTube'de Maxmarine diye bir kanal var. Aradığınız her şeyin rehberini bulabilirsiniz o kanalda.

Bende uzun zamandır oynamadım ama galiba tank üretebilmek için ajanlar ile bir ülkeden teknolojisini çalmanız lazım.

Dostum ben HOI'yi önceden oynuyordum şimdi DLC'lerle beraber oynarken çok zorlanıyorum desem az kalır :D. Çok zorlaşmış oyun, mesela Türkiye olarak tank üretemiyorum. Main armament module eksik gösteriyor ve bulamadım hiçbir şekilde. Sanırım artillery araştırmam gerekiyor ama hangi artillery? Focus tree mesela çok karışıklaşmış bunları öğrenebileceğim bir rehber sizin bildiğiniz var mı? Yoksa oynaya oynaya hata yapa yapa mı öğrenmek lazım?

Tanklara artık almanlar gibi uçak savar topu koyabiliyorsun ama en mantıklısı oyunda anti tank araştırıp anti tank koymak rehber izlemeden imkansız oyunu anlamak.

@dionysoss aslında karışık olan bir şey yok yeni güncelleme gelmesi bende hiçbir şey değiştirmedi aynı şekilde devam ediyorum. Tank konusuna gelirsek araştırmaları okursanız zaten neyi açmanız gerektiğini görürsünüz normal artillery yolundan aşağıya indikçe düz tank topu açılır ve gelişir. Aynısı anti tank topu ve anti air içinde geçerli oralarda hangi şeylerin tank için açıldığını herhalde söylememe gerek yok. Ayrıca arkadaşın dediği başka ülkeden ajan ile çalmak falan bunlar tank üretmeniz için zorunlu olarak yapmanız gereken şeyler değil hatta hiç gerek yok.

Geri
Yukarı