HOI 4'e gelen güncellemeyi nasıl buldunuz?

RUSHTOB

Hectopat
Makaleler
1
Ben gerçekten hiç beğenmedim. Bütün oyun bilgimi yok etti. Tamam hadi beğendim diyelim. DLC almanın ne mantığı kaldı ki? Bu gelen şeyler DLC'nin özellikleri değil miydi? Oyunu çok karmaşık yapmışlar. Şimdi öğrenmek için en az 40 saate ihtiyacım var. Siz nasıl buldunuz?

Ben gerçekten hiç beğenmedim. Bütün oyun bilgimi yok etti. Tamam hadi beğendim diyelim. DLC almanın ne mantığı kaldı ki? Bu gelen şeyler DLC'nin özellikleri değil miydi? Oyunu çok karmaşık yapmışlar. Şimdi öğrenmek için en az 40 saate ihtiyacım var. Siz nasıl buldunuz?
Oyuna güncelleme mi geldi?

Kesinlikle katılıyorum 36 saatim var.Heeee böyle olacakmış bu,şimdi öğrendim derken yine en başa geldik...Ben eski sürüme geri aldım Steam'den. Uzun bir süre böyle devam etmeyi düşünüyorum ki mekanikleri tam öğrenip 100 saati aşayım...Bence kötü bir güncelleme oldu.

Bence keyifli olmuş detaylı olması tek benim mi hoşuma gidiyor.
İlk çıktığında mobil oyun gibi diye memeler yapılırdı :D.

Kesinlikle katılıyorum 36 saatim var.Heeee böyle olacakmış bu şimdi öğrendim derken yine en başa geldik...Ben eski sürüme geri aldım Steam'den. Uzun bir süre böyle devam etmeyi düşünüyorum...Bence kötü bir güncelleme oldu.
Ayıptır söylemesi oyunu ilk crack oynadım sonra satın aldım. Crack oynarken çok takmıyordum ama yine günde en az 1 saat oynuyordum. 2 ay böyle oynadım desem istisnalarla birlikte 72 saat (3 gün) falan yapar. Şu an Steam üzerinde yaklaşık 130 saatim var. Yani yaklaşık 192 saat. Ben bu oyunu zaten adam gibi oynamasını 92 saatte öğrenmişim. Bırak bir oynayayım. Şimdi böyle olunca tekrar bu kadar zaman harcamam lazım.

Supply sistemini hiç beğenmedim ve army exp olayınıda hiç beğenmedim sovyet alman savaşında 300 exp kastım İspanya iç savaşı ve japon Çin savaşında 200-300'e yakın exp gelirken şimdi 150 geliyor ki doktrin için aşırı gerekli oyunda ekmekle exp arıyoruz Supply olayı bence fiyasko sadece oyunu karmaşıklaştırıyor ama tank yapmak güzel olmuş fakat tank parçalarını araştırdığımız için geç tank basıyoruz.

Beğenmemenin tek sebebi ne olduğunu bilmiyor olman mı? Anlaması zor bir şey yok ki ortada? Dağıtım merkezleri var, oradan atla ya da kamyonla dağılıyor. Merkeze trenle geliyor. Bu kadar basit. Niye her şeyi bu kadar abartmak zorundasınız ki? Gayet güzel bir güncelleme. En başından beri böyle olması gerekiyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı