HOI4 Birleşik Krallığı nasıl yenebilirim?

Bu taktik işe yaramaz oyun başı savaş açmak anlamsız mefo çok kritik önemli bir buff.
Exploit mevzusunu kenara bırakırsak %25 askeri fabrika inşa hızı ve -%5 tüketim malları size 1939 yılında dünyadaki petrolün ve kaynakların yarısından çoğunu, yaklaşık 400 fabrika ve 3 ülkenin donanmasını vermez.
Bu exploit ben yapmam dersen anlarım ama neresi işe yaramaz onu anlamadım dünya elimde işte daha ne yararı olabilir?

Exploit mevzusunu kenara bırakırsak %25 askeri fabrika inşa hızı ve -%5 tüketim malları size 1939 yılında dünyadaki petrolün ve kaynakların yarısından çoğunu, yaklaşık 400 fabrika ve 3 ülkenin donanmasını vermez.
Bu exploit ben yapmam dersen anlarım ama neresi işe yaramaz onu anlamadım dünya elimde işte daha ne yararı olabilir?
Düzenlemiş mesajı. Amerika'yı ele geçiremiyorsunuz zannetmiş en başında. Öyle olsa bile ingiliz ve kolonileri işgal durumundayken mefö'den daha etkili. Yine de yorum yok tabi.

Oyunda yaklaşık 600 saatim var ancak halen daha İngiliz'e tam verimli bir çıkartma atamıyorum. Öyle bir filosu var ki donanmam dakikalar içerisinde tuzla buz oluyor. Paraşüt denedim ama uçakları çok güçlü. Bu İngiliz'i nasıl yenebilirim bana bir yol gösterin :D

Hocam en hızlı şekilde 1937-1938 arası piyade çıkarmalarını ayarla sonra donanmanı İngiliz Kanalı'na koy ve savaş aç. İngiliz'in donanması gelmeden çıkarma başlayacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı