HOI4 nasıl bir politika izlenmeli?

329112

Hectopat
Makaleler
4
Normal modda oynuyorum Türkiye ile 1940 yılında savaşa katılıyorum. Müttefik devletlerinin yanında durunca askerlerimin çoğunu Afrika cepesine gönderiyorum. Ana Vatan'ı korumak için asker kalmıyor İtalyan Yugoslavya'ya savaş ilan edip alıyor. Az askerim olduğu için Yugoslavya cepesine doğru düzgün asker gönderemiyorum. En sonunda İtalyan İstanbul'u işgal edip ilerliyor. Mihver devletlerinin yanında durursam İngiliz bana kafayı yedirtiyor. Ne yapacağımı bilemedim nasıl bir politika izlemeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Normal mod da oynuyorum Türkiye ile 1940 yılında savaşa katılıyorum. Müttefik devletlerinin yanında durunca askerlerimin çoğunu Afrika cepesine gönderiyorum. Ana Vatan'ı korumak için asker kalmıyor italyan Yugoslavya'ya savaş ilan edip alıyor. Az askerim olduğu için yugoslavya cepesine doğru düzgün asker gönderemiyorum. En sonunda italyan İstanbul'u işgal edip ilerliyor. Mihver devletlerinin yanında durursam İngiliz bana kafayı yedirtiyor. Ne yapacağımı bilemedim nasıl bir politika izlemeliyim?

Kominist ol bayağı güçlü oluyor öyle Türkiye ve 41 de savaşa gir endistüriden hep üretimi arttır sivil fabrika bas sonra askeriye dön.

Şu oyunda Türkiye ile nasıl dünya fethi yapıyorlar endüstri bakımından çöp oyun da. Ayrıca bir ülkeye savaş sebebi oluşturuyorsun gelişmek için İngiliz garantörlük atıyor.

Geri
Yukarı