HOI4 nasıl öğrenebilirim?

otantikçocuk32

Hectopat
Daha fazla  
YouTube'dan videolara bakıyorum ancak oyun değişmiş. Ulusal odak ağacı falan hepsi değişmiş. Neler yapabilirim nereden öğrenebilirim?

Öğrenmesi biraz zor. Benim 300 saatim var ve bazı şeyleri hala yeni öğreniyorum. Nazi Almanya'sı ile oynayacaksanız paraşütçü kullanmayı öğrenmenizi tavsiye ederim. Paraşütçü ile İngilizleri 1-2 dakikada alabilirsiniz. Fakat paraşütçü atacağınız yerler İngiltere'nin üst tarafları olması gerekir, yoksa askerleri direk paraşütçülerinizi öldürür. Liman kenarına atın ve limana saldırın, oradan da normal askerlerinizi getirin.

Sadece video izleyin bir yerden sonra oturacak HOI4 belirli taktikler ve standartlar ile kendini tekrar eden bir oyun Maxmarine adlı yayıncı hem Twitch hem Youtube üzerinden sürekli videolar ve yayınlar paylaşıyor izleyebilirsiniz.

Hayırlı olsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba 1 yıllık video dediğim gibi focus tree değişmiş olabilir oyun değişmiş olabilir tabii izlemedim ama bakacağım çok sağ olun.

Merhaba 1 yıllık video dediğim gibi focus tree değişmiş olabilir oyun değişmiş olabilir tabii izlemedim ama bakacağım çok sağ olun.
Hocam en temelde öğrenme yolunuz bu. Focus tree değişmedi mod kullanmadıysanız. Maalesef şu anlık yeni supply ve tank templatesi hakkında bir güzel öğretici yok. Maxmarine'yi takipte kalın.

Hocam en temelde öğrenme yolunuz bu. Focus tree değişmedi mod kullanmadıysanız. Maalesef şu anlık yeni Supply ve tank templatesi hakkında bir güzel öğretici yok. Maxmarine'yi takipte kalın.

Ben mod yüklemişim sanırım çok sağ olun bütün hepsini sileceğim ama mesela sovyet öğreticisindeyken stalin focusunu yapacaktım onun için marxizm falan yap diyordu.
Hocam en temelde öğrenme yolunuz bu. Focus tree değişmedi mod kullanmadıysanız. Maalesef şu anlık yeni Supply ve tank templatesi hakkında bir güzel öğretici yok. Maxmarine'yi takipte kalın.

Şimdi baktım DLC+modları sildim hala aynı ne yapmalıyım.

Ben mod yüklemişim sanırım çok sağ olun bütün hepsini sileceğim ama mesela sovyet öğreticisindeyken stalin focusunu yapacaktım onun için marxizm falan yap diyordu.

Şimdi baktım DLC+modları sildim hala aynı ne yapmalıyım.
DLC'lerinizi silmeyin hocam. Focuslardan öğrenebileceğiniz bir şey yok zaten. Siz oyunun mekaniklerini anlamaya çalışın. Line çekme, nereden saldırılır, kaynak yönetimi vs.

Geri
Yukarı