HOI4 öğrenmek zor mu?

183206

Megapat
Makaleler
1
Bu aralar kafamda çok hayal kuruyorum. Başkan olsam şöyle yaparım, şunlarla barışa gider şunlarla savaşır ve şurayı alırım gibisinden.
Aklıma HOI4 oynamak geldi bu kadar aklımda düşleyince. Ancak oyunu izlediğim kadarıyla biraz karışık gibi duruyor.
Öğrenmesi zor mu? Çok sabrım yoktur oyunları öğrenmeye karşı.

Bu aralar kafamda çok hayal kuruyorum. Başkan olsam şöyle yaparım, şunlarla barışa gider şunlarla savaşır ve şurayı alırım gibisinden.
Aklıma HOI4 oynamak geldi bu kadar aklımda düşleyince. Ancak oyunu izlediğim kadarıyla biraz karışık gibi duruyor.
Öğrenmesi zor mu? Çok sabrım yoktur oyunları öğrenmeye karşı.

Evet benim öğrenmem 90 saatimi almıştı ancak rehberler vsler ile 20 saat civarında öğrenebilirsiniz.

Ben oyunu o zaman 200 saat oynamış olan bir arkadaşımdan 1 saatte öğrenip 10 saat de kendim bakmıştım o 11 saatten sonra oynadığım 500 saat boyunca yeni bir şey öğrenemedim çünkü oyundaki her şeyi öğrendim ve öğrenmek inanılmaz basit.

Öğrenmek zor. Böyle tarih ile alakalı şeylerle aranız veya bilginiz yoksa ekstra zor oluyor. Oyunun içindeki öğreticinin bana yararı olmuştu. Hatırladığım kadarıyla İtalya ile Etiyopya'yı fethettiriyordu. O tarz bir şey olması lazım. Maxmarine gibi YouTube kanallarını izleyebilirsiniz tabii sıkılmayacaksanız. He bir de oyunu öğrenme aşamasındayken Almanya ile oynamanızı tavsiye ederim. Gidip Türkiye gibi savaştan yeni çıkmış bir ülkeyle oynayınca biraz daha zorlaşıyor işler.

Yeni konular

Geri
Yukarı