Çözüldü HOI4 ordu çıkartılan yere geri kalan ordu nasıl gönderilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

atitalha

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Çıkarma attım ve geriye kalan orduyu çıkarma attığım yere nasıl yollayacağım, yardım eder misiniz? Anlatamadıysam SS yollayağım, daha kolay olur.

sssss.png

Çözüm
Liman var mı elinizde, çıkacağınız toprakta? Ve emir verdiğiniz ordu boşta mı? Fall back line veya başka bir şey çizmediniz değil mi?
Cephe emri çizebilirsiniz veya yollayacağınız birlikleri bir limana gönderin sonrasında göndereceğiniz bölgeye en uygun limana sağ tıklayın.

Cephe emri çizebilirsiniz veya yollayacağınız birlikleri bir limana gönderin sonrasında göndereceğiniz bölgeye en uygun limana sağ tıklayın.

Dediğinizi yaptım ama hiçbir şey olmadı ve her şey tam sadece yakıt yok.

Önce tüm emirleri iptal et sonra Londra tarafına frontline emri ver.

Dediğinizi yaptım ama hiçbir şey olmadı ve her şey tam sadece yakıt yok.

Liman var mı elinizde, çıkacağınız toprakta? Ve emir verdiğiniz ordu boşta mı? Fall back line veya başka bir şey çizmediniz değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Çıkacağım toprakta yok şu anda inşa ediyorum, bir de öyle deniyeyim.

Liman var mı elinizde. Çıkacağınız toprakta. Ve emir verdiğiniz ordu boşta mı? Fall back line veya başka bir şey çizmediniz değil mi?

Tamamdır oldu teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı