Homofobik misiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tebrikler social justice wariorsunuz ufak bir Google arastirmasiyla ne anlama geldiğini öğrenin diyeceğim fakat insanların fikrine saygı duymayı kazanmak o kadar kolay olmuyor ne yazık ki.
Karşıt görüşe saygı duymak safsatası tamamen yalan. Linç yeme korkusuyla "görüşüne saygılıyım benimkine de saygı duy" olayından başka bir şey değil. Görüşlerinize saygı duyulmasına ihtiyacınız var ise muhtemelen saygı duyulmaması gereken görüşlerdir.

Kimseye de düşüncelerimin üstüne sunabileceği fikrini sormadım, toplum analizi ve felsefeler üzerine kavgam'dan başka kitap okursanız, yine pek umurumda olmaz açıkçası. Kendiniz için iyi olur sadece.

Ha öteki yandan kişinin benliğini cinsel kimliği ile ortaya koymasına karşıyım. Hobileri, mesleği, düşünceleri, yaptığı şeyler cinsel kimliğinden daha önemlidir. Ama bunu pek dile getirmiyorum, önce katliama kurban gitmelerini önlemek lazım.

Değilim. Kim kimi seviyorsa sevsin bana ne? Tabi dayatma ve özendirme olmamalı.

Arkadaşlar yürüyüş yapmaları normal. Zamanın da milliyetçiler de yaptı islamist kişiler de yaptı. Bu onların kötü olduğunu mu gösterir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buyrun, bahsedilen şey.
Böyle şeylerin arkasında kimlerin olduğu gayet açık değil mi? Gezi olaylarında da aynı şey yapıldı, Boğaziçi olaylarında da. Niyeyse hepsi de Tayyip karşıtıydı :)

Bu kadar kolay gaza gelmeyin.

Böyle şeylerin arkasında kimlerin olduğu gayet açık değil mi? Gezi olaylarında da aynı şey yapıldı, boğaziçi olaylarında da. Niyeyse hepsi de tayyip karşıtıydı :)

Bu kadar kolay gaza gelmeyin.

Bunu anlayamıyorlar halen. Ülkede neye baş kaldırsan bak kardeşim bu böyle olmaz yanlış desen, hakkını arasan hemen birkaç paralı pkk sempatizanı tutup gönderiyorlar bu eylemlere. Bağırtıyorlar böyle kürdistan falan diye. Daha sona hepsini bunlar pkk destekçisi diye atıyorlar içeriye. Olay bitmiştir. Daha sonra kaldıkları yerden soyguna devam ediyorlar. Yapacak bir şey kalmadı artık elimiz kolumuz bağlı. Bunu anlamayan cahiller ile birlikte sonumuzu getirecekler.

Homofobik değilim de haz etmiyorum. Kendi hallerdinde takılırlarsa ve başkalarını rahatsız etmezlerse no problem. Olay ne ?

Eşcinsellere lafım yok ama LGBT propagandasına karşıyım. Sürekli insanların burunlarına sokup duruyorlar halbuki kendi aralarında takılıp gitseler hiç kimse bir şey demeyecek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı