Honda Accord nasıl arabadır?

On numara araç. Akrabam yıllardır kullanıyor 450 bin kilometrede olmasına rağmen masrafı çok az. Yakıt konusunda LPG kullanıyor. Sıvı yakıt kullansa araç su niyetine içer.

Accord iyidir, severiz. Hangi kasasından bahsediyorsunuz? CL7 var bizde. Rahat, basması da zevkli. Yakma konusunda haklılar. Ölçüm yapmamıştık ama araca yeni geçtiğimizde (LPG yokken) benzinciye gidişimizin sıklaşmasından bile anlaşılıyordu fazla yaktığı.

Ekleme: LPG ile 100 km'de 17 litre yakıyor. Benzinliye bakma fırsatım olmadı.

Son düzenleme:
Accord iyidir, severiz. Hangi kasasından bahsediyorsunuz? CL7 var bizde. Rahat, basması da zevkli. Yakma konusunda haklılar. Ölçüm yapmamıştık ama araca yeni geçtiğimizde (LPG yokken) benzinciye gidişimizin sıklaşmasından bile anlaşılıyordu fazla yaktığı.

2.0 sportlar falan var 2003-2005 model civarı olanlar. Ortalama 250 bin TL bütçeye değer mi sizce ? Yakıt konusu neyse de arıza çıkartmasın istiyorum.

Ortalama 250 bin TL bütçeye değer mi sizce?
Bence değer. Çok bakamadım o fiyat bandına ama gördüğüm kadarıyla özellikle "Accord yerine kesinlikle bunu alın." diyebileceğim bir araç yok. Araç ile ne yapacaksınız bilmiyorum gerçi. S60, A6, Mondeo falan gördüm onlar da iyi gibi ama bu aracın da üzeceğini düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı