Honda CBR 125r vs Yamaha r125 vs Kawasaki Ninja 125

Pablo1

Centipat
Daha fazla  
17 yaşındayım ve motora başlamak istiyorum aklımda 3 motor var.

1.Honda CBR 125r

2.Yamaha r125

3. Kawasaki Ninja 125

Yamaha parçaları çok pahalı diyorlar, Kawasaki hakkında fikrim yok ancak 2022 modeli gelcek diye biliyorum Kawasaki sitesinden baktım. Ehliyet kursuna gideceğim iyi bir şekilde öğrenip de trafikte tam anlamıyla kullanmaya başlayacağım. Hangisiyle başlamalıyım sizce?
Boyum 180

Son düzenleme:

1.Honda CBR125R.

2.Yamaha R125.

3. Kawasaki Ninja 125.

Yamaha parçaları çok pahalı diyorlar, Kawasaki hakkında fikrim yok ancak 2022 modeli gelecek diye biliyorum Kawasaki sitesinden baktım. Ehliyet kursuna gideceğim iyi bir şekilde öğrenip de trafikte tam anlamıyla kullanmaya başlayacağım. Hangisiyle başlamalıyım sizce?

Hocam karışmak gibi olmasın ama 125'lik yerine daha küçük bir motordan başlasınız motor işlerine bence daha sağlıklı olur.

Son düzenleme:

1.Honda CBR 125r

2.Yamaha r125

3. Kawasaki Ninja 125

Yamaha parçaları çok pahalı diyorlar, Kawasaki hakkında fikrim yok ancak 2022 modeli gelcek diye biliyorum Kawasaki sitesinden baktım. Ehliyet kursuna gideceğim iyi bir şekilde öğrenip de trafikte tam anlamıyla kullanmaya başlayacağım. Hangisiyle başlamalıyım sizce?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sen bi bunları izle bakalım. Motora öyle Ninjalarla CBRlarla başlanmaz.

3 modelide test etme şansım oldu. Yamaha çok kaba duruyor rahat bir model değil asla tavsiye etmem. Hele boyunda böyle 1.60-170 arası ise o motoru ayakta zor tutarsın. Kawasaki konfor olarak güzel fakat parça vs bilemem. Honda bütçe dostu bir motor. Araştırma yapacak isen Honda ve Kawasaki arasında bak.

3 modelide test etme şansım oldu. Yamaha çok kaba duruyor rahat bir model değil asla tavsiye etmem. Hele boyunda böyle 1.60-170 arası ise o motoru ayakta zor tutarsın. Kawasaki konfor olarak güzel fakat parça vs bilemem. Honda bütçe dostu bir motor. Araştırma yapacak isen Honda ve Kawasaki arasında bak.
Tamamdır sağolun

Geri
Yukarı