Honda otomobiller en iyisi mi?

Değil. Ayrıca Japon markası olup Türkiye üretimi olan arabalarda konfor arama. Yalıtımları baya kötü.

Auidi, Mercedes ve BMW almanyadan çıkıyor diye biliyorum onlar otomobil sektörünün önde geleni değil mi hocam?
Hayır. Ele başlar VolksWagen Group, Fiat gibi devler. VolksWagen Group'un sahibi olduğu araç markalarına filan bakın. Aynı zamanda Koenigsegg'de çok iyi bir markadır. Audi BMW yanında toros kalır. Bu arada Audi'de VolksWagen Group'a ait diye biliyorum.

Merhaba. Honda Japon firması olduğu için sanıyorum ki en iyi motorları ve en dayanıklı ve en konforlu araçları onlar üretiyor. Bu doğru mu? ^^
Hayır hocam. Motorları iyi ve dayanıklı olabilir ancak bununla en iyisi olunmuyor. Konfor olarak Almanlar genel olarak iyi. Yalıtım olarak da Japonlar baya kötü. Bu arada genel olarak, kendi fikirlerimi söylüyorum. İlla iyileri vardır.

VolksWagen Group'un sahibi olduğu araç markalarına filan bakın

Passat 💪💪💪💪

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

En iyi otomobiil diye bir şey yok hocam, çünkü otomobillerin bir sürü kriteri var. En sorunsuzlardan biridir Honda, motorları harikadır.
En konforlu derseniz Rolls Royce gibi markalar ortaya çıkar.
En hızlı derseniz Bugatti, McLaren, Koeningsegg ortaya çıkar.
En iyisi mi değil, en kaliteli mi değil.
Ama oldukça saygınlığı olan bir firma.

Audi, Mercedes ve BMW almanyadan çıkıyor diye biliyorum onlar otomobil sektörünün önde geleni değil mi hocam?
Hangi konuda?
Herhangi bir konuda en iyisi değiller, ama oldukça iyiler.

Yeni konular

Geri
Yukarı