Horizon Forbidden West PS Plus’a geliyor!

PS Plus Extra ve Deluxe için Şubat ayında kütüphaneye eklenecek oyunlar:

E7E829E3-CA8F-4440-9505-A28BCFAA2AF5.jpeg

- Horizon Forbidden West
- The Quarry
- Resident Evil 7
- Outriders
- Scarlet Nexus
- Borderlands 3
- Tekken 7
- Ace Combat 7
- Oninaki
- Lost Sphear
- I am Setsuna

- The Forgotten City

• Ek olarak deluxe sürümüne sahip kişiler God of War Ragnarok’u 3 saat deneyebilecekler.

Bu ay şovunu yapmış Sony, Horizon bombası dışında gelen oyunlar da gayet iyi. Çoğu normalde almayacağınız ama böyle abonelik sistemi içinde görüp denemelik indirebileceğiniz tarzda oyunlar. Zaten Game Pass’in önüne çıktığı gibi geçmişti ama çok iyi oyunlar getirerek farkı açıyorlar bence.

PS Plus Extra ve Deluxe için Şubat ayında kütüphaneye eklenecek oyunlar:

Eki Görüntüle 1671165

- Horizon Forbidden West
- The Quarry
- Resident Evil 7
- Outriders
- Scarlet Nexus
- Borderlands 3
- Tekken 7
- Ace Combat 7
- Oninaki
- Lost Sphear
- I am Setsuna

- The Forgotten City

• Ek olarak deluxe sürümüne sahip kişiler God of War Ragnarok’u 3 saat deneyebilecekler.

Bu ay şovunu yapmış Sony, Horizon bombası dışında gelen oyunlar da gayet iyi. Çoğu normalde almayacağınız ama böyle abonelik sistemi içinde görüp denemelik indirebileceğiniz tarzda oyunlar. Zaten Game Pass’in önüne çıktığı gibi geçmişti ama çok iyi oyunlar getirerek farkı açıyorlar bence.
Benim PS Plus 21 Şubatta bitiyor tam tarih nedir?

Son düzenleme:
Benim PS Plus 21 Şubatta bitiyor tam tarih nedir?
21 Şubat sanırım :D.
Bu oyunun değeri bilinmiyor bence. Muazzam grafikleri var ilk oyunda öyleydi zamanına göre.
Grafiklerine kimse bir şey demiyor ki, harika grafikleri var ama bunun ötesine geçebilmesi lazım bir Exclusive oyunun. Days Gone ile birlikte bitirmeye katlanamadığım Sony PS4 Exclusivelerinden.

Assassin's Creed'in daha çöp versiyonu: Sony Exc edition 2 oyunu PS Plus'a mı geliyormuş? O zaman onca gerçekten kaliteli oyun varken sırf bu oyun için üyelik ve konsol almalıyım(!)
Hocam biraz abarttınız sanki. Valhalla ile kıyaslarsak çok daha iyi bir oyun bence forbidden west.

Hocam biraz abarttınız sanki. Valhalla ile kıyaslarsak çok daha iyi bir oyun bence forbidden west.
Valhalla rezil bir oyunda o yüzden. AC Odyssey ile kıyaslarsak Forbidden West kötü bir oyun. Ha illaha AC serisi ile kıyaslamaya gerek yok. Bu oyun bir Sony exc. oyunu olarak kötü bir oyun. Eğer yayıncı kısmında Sony yazısı olmasa unutulup gidecek bir seri olurdu. Oynanış sıkıcı, senaryo sıkıcı, açık dünya bomboş(Hele aynı ay çıkan Elden Ring ile kıyaslayınca), atmosfer şahane. Açık dünya boş derken sürekli aynı şeyleri yaptığın sırf dolu olmak için dolu anlamında söylüyorum.

Valhalla rezil bir oyunda o yüzden. AC Odyssey ile kıyaslarsak Forbidden West kötü bir oyun. Ha illaha AC serisi ile kıyaslamaya gerek yok. Bu oyun bir Sony exc. oyunu olarak kötü bir oyun. Eğer yayıncı kısmında Sony yazısı olmasa unutulup gidecek bir seri olurdu. Oynanış sıkıcı, senaryo sıkıcı, açık dünya bomboş(Hele aynı ay çıkan Elden Ring ile kıyaslayınca), atmosfer şahane. Açık dünya boş derken sürekli aynı şeyleri yaptığın sırf dolu olmak için dolu anlamında söylüyorum.
Bir Sony exc. kadar iyi olmadığına katılıyorum. Fakat Odyssey ile hemen hemen aynı seviye de hatta daha iyi bence. Fakat benzer dönemde çıkan Zero dawn’dan iyi odyssey. Oynanış anlamında şahsen ben eğlendim robotların Farklı kısımlarına sıktığımız için başlarda özellikle eğlendirmişti. Senaryosu da özellikle son zamanlarda çıkan bütün Ubisoft oyunlarından iyi bence. Günümüzde çıkan çoğu açık dünya zaten boş görevlerle dolu. İstisnalar var tabii ki. İstisnalar da kendini belli ediyor zaten. Elden ring ile kıyaslayınca elden ring çok daha iyi tabii ki.

Geri
Yukarı