Horizon Forbidden West PC'ye geliyor

Spider-Man ilk PC'de var Bloodborne yeni nesil sürümü bile yok oyunu unuttular resmen Spider-Man 2 2025 2024'ün ortaları gibi PC'ede gelir artık böyle olacak dediğim gibi bu çok net inanmamak saçma.

2024'ün ortaları Spider-Man 2 için imkansız gibi bir şey 2025 sonları ortaları ideal bence ayrıca siz xefeye bakmayın.

Spider-Man ilk PC'de var Bloodborne yeni nesil sürümü bile yok oyunu unuttular resmen Spider-Man 2 2025 2024'ün ortaları gibi PC'ede gelir artık böyle olacak dediğim gibi bu çok net inanmamak saçma.
spiderman 2 2024 ortaları mı? Hocam valla iyi güldürdünüz en az 3 yılı var oyunun.

2024'ün ortaları Spider-Man 2 için imkansız gibi bir şey 2025 sonları ortaları ideal bence ayrıca siz xefeye bakmayın.

Satışlara bağlı beklenen satışı bulamazsa 2024 ortası bulursa 2025 ortası gelir neden xefeye bakmayın dediniz?

Spider-Man 2 2024 ortaları mı? Hocam vallahi iyi güldürdünüz en az 3 yılı var oyunun.

Vallaha sizde beni iyi güldürdünüz Sony'nin özel oyunlarına çok önem verdiği dönemlerde olduğunu saniyorsunuz hala.

Niye hocam?

Yahu hocam sizde biliyorsunuz Spider-Man 2 en az 3 yılı var en erken 2.5 yıl.

Tamam hocam siz buna inanmaya devam edin emin olun Sony eskisi gibi özel oyunlarına önem vermiyor çünkü bekledikleri paraları kazanamiyor toplam 160 milyon kullanıcısı olan PS4+PS5 platformuna çıkmış God of War: Ragnarök 11 milyon satmış eski haber güncel 20 milyon desek çok çok az konsollar FIFA CoD alınmak için alınıyor bu rakamlarla pek bir şey kazanamiyorlar çünkü oyunlara harcadıkları bütçe fazla erkenden PC'e getirip oradanda satış rakamı elde edip para kazanıcaklar 3 yıl günleri artık yalan ben bir şeyi iyi biliyorum oda en fazla 2 yıl sürer oyunun gelmesi en azda 1 buçuk yıl 3 yıl günleri eskide kaldı artık özel oyunlardan çok servis oyunlarına yönelicekler zaten.

Satışlara bağlı beklenen satışı bulamazsa 2024 ortası bulursa 2025 ortası gelir neden xefeye bakmayın dediniz?

Spider-Man 2 için özel konsol ve DualSense çıkardılar 2/2.5 senesi var, xefe içinse pek bir şey demek istemiyorum eğer dersem butün mesajlarıma beğenmedim atmaya başlayacak o yüzden hiç girmeyeyim ben o işlere.

xefe içinse pek bir şey demek istemiyorum eğer dersem butün mesajlarıma beğenmedim atmaya başlayacak o yüzden hiç girmeyeyim ben o işlere.
Aynen dostum sen benim bütün mesajlarıma beğenmedim atmasaydın bende atmayacaktım.

Tamam hocam siz buna inanmaya devam edin emin olun Sony eskisi gibi özel oyunlarına önem vermiyor çünkü bekledikleri paraları kazanamiyor toplam 160 milyon kullanıcısı olan PS4+PS5 platformuna çıkmış God of War: Ragnarök 11 milyon satmış eski haber güncel 20 milyon desek çok çok az konsollar FIFA CoD alınmak için alınıyor bu rakamlarla pek bir şey kazanamiyorlar çünkü oyunlara harcadıkları bütçe fazla erkenden PC'e getirip oradanda satış rakamı elde edip para kazanıcaklar 3 yıl günleri artık yalan ben bir şeyi iyi biliyorum oda en fazla 2 yıl sürer oyunun gelmesi en azda 1 buçuk yıl 3 yıl günleri eskide kaldı artık özel oyunlardan çok servis oyunlarına yönelicekler zaten.
Hocam ps5 alsanız en son oynayacağınız oyun horizon serisi olur zaten seveni var fakat dediğiniz gibi sony para kazanamadı o yüzden pc'ye çıkartacak oyunu ama spiderman 2 için beklentiler yüksek herkes heyecanlı oyun bir çıksın hocam sonra bu olayı konuşuruz :)

Geri
Yukarı