Horizon Forbidden West PC'ye geliyor

Harika haber.

Dosya Ekleri

• images (28).jpeg
    images (28).jpeg
    18,7 KB · Görüntüleme: 12
Konsol sahibi değilim ama oyunları için, sadece PlayStation 5 için şu tarihte çıkıyor diye paylaşım yapmamaları lazım o zaman.

Haklısınız ama bunlara inanılmayacağını bilinmesi gerek herkes biliyor artık 1-2 sene sonra PC'e çıkıyor Sony oyunları bu döneme kadar 3 yıldı ama artık bu saatten sonra 1-2 yıla getirirler oyunları için yüksek bütçe harçıyorlar ve sadece PlayStation tarafında çıkartamiyorlar bu parayı PS5+PS4 160 milyon kullanıcısı olan platforma çıkmış God of War: Ragnarök 11 milyon satmış mesela eski haber güncel satış rakamı 20 desek gene az tabii çok az değil ama Sony gibi bir firma için ortalama bir rakam oyuna harcadığı bütçede fazla ortalama değil az dahi diyebiliriz yani.

Dedim ama @gcg1803 @xefe oyunlar artık 1-2 senede gelecek diye PS tarafına bu oyun çıkalı 1 yıl oldu Xbox'a çıkan pc'ede çıkıyor xbox almanın manası yok olayı kalmadı diyordunuz ama PS'e çıkan 1 sene sonra daha kaliteli bir şekilde PC'e geliyor.
Dostum horizon serisi mi? Spiderman god of war veya bloodborne mu? Peki neden bloodborne gelmiyor pc'ye. Ben şahsen bu habere mutlu oldum.

İlk oyun berbattı. Bu da oynanmaz.
Horizon serisi ps'nin en son oynayacağınız exc oyunlarındandır(bana göre) seveni vardır sevmeyeni vardır dediğim gibi çok fazla ilgi görmeyen oyunları pc'ye getiriyorlar. Spiderman 2 çıksa 3 yıl sonra anca pc'ye gelir.

Dostum Horizon serisi mi? Spider-Man God of War veya Bloodborne mu? Peki neden Bloodborne gelmiyor PC'ye. Ben şahsen bu habere mutlu oldum.

Horizon serisi PS'nin en son oynayacağınız exc oyunlarındandır(bana göre) seveni vardır sevmeyeni vardır dediğim gibi çok fazla ilgi görmeyen oyunları PC'ye getiriyorlar. Spider-Man 2 çıksa 3 yıl sonra anca PC'ye gelir.

Spider-Man 1 PC'de var Bloodborne yeni nesil sürümü bile yok oyunu unuttular resmen Spider-Man 2 2025 2024'ün ortaları gibi PC'ede gelir artık böyle olacak dediğim gibi bu çok net inanmamak saçma.

Geri
Yukarı