Horizon Forbidden West PS Plus’a geliyor!

PS Plus Extra ve Deluxe için Şubat ayında kütüphaneye eklenecek oyunlar:

E7E829E3-CA8F-4440-9505-A28BCFAA2AF5.jpeg

- Horizon Forbidden West
- The Quarry
- Resident Evil 7
- Outriders
- Scarlet Nexus
- Borderlands 3
- Tekken 7
- Ace Combat 7
- Oninaki
- Lost Sphear
- I am Setsuna

- The Forgotten City

• Ek olarak deluxe sürümüne sahip kişiler God of War Ragnarok’u 3 saat deneyebilecekler.

Bu ay şovunu yapmış Sony, Horizon bombası dışında gelen oyunlar da gayet iyi. Çoğu normalde almayacağınız ama böyle abonelik sistemi içinde görüp denemelik indirebileceğiniz tarzda oyunlar. Zaten Game Pass’in önüne çıktığı gibi geçmişti ama çok iyi oyunlar getirerek farkı açıyorlar bence.

Bir Sony exc. kadar iyi olmadığına katılıyorum. Fakat Odyssey ile hemen hemen aynı seviye de hatta daha iyi bence. Fakat benzer dönemde çıkan Zero dawn’dan iyi odyssey. Oynanış anlamında şahsen ben eğlendim robotların Farklı kısımlarına sıktığımız için başlarda özellikle eğlendirmişti. Senaryosu da özellikle son zamanlarda çıkan bütün Ubisoft oyunlarından iyi bence. Günümüzde çıkan çoğu açık dünya zaten boş görevlerle dolu. İstisnalar var tabii ki. İstisnalar da kendini belli ediyor zaten. Elden ring ile kıyaslayınca elden ring çok daha iyi tabii ki.
Odyssey'i bence geçemez ama arkadaş yersiz gömmüş biraz, yine de dediklerinin çoğunda haklı. Horizon serisi tam PS Plus'lık oyunlara sahip, tahminimce 1-2 sene sonra God of War gibi oyunlar yine ilk günden gelmemeye devam etse de Horizon'ın yeni çıkarsa oyunu Day-One PS Plus ilk Exclusive'lerinden olacaktır. Çünkü diğer ağır toplarla karşılaştırınca çok sönük kalıyor maalesef. Normalde indirimde bile alıp oynamaya vaktimi harcamayacak olsam da abonelikle gelince kesin dener oynardım PS5 sahibi biri olsaydım.

Odyssey'i bence geçemez ama arkadaş yersiz gömmüş biraz, yine de dediklerinin çoğunda haklı. Horizon serisi tam PS Plus'lık oyunlara sahip, tahminimce 1-2 sene sonra God of War gibi oyunlar yine ilk günden gelmemeye devam etse de Horizon'ın yeni çıkarsa oyunu Day-One PS Plus ilk Exclusive'lerinden olacaktır. Çünkü diğer ağır toplarla karşılaştırınca çok sönük kalıyor maalesef. Normalde indirimde bile alıp oynamaya vaktimi harcamayacak olsam da abonelikle gelince kesin dener oynardım PS5 sahibi biri olsaydım.
Yersiz olduğunu düşündüğünüz kısmı söylerseniz daha iyi tartışabiliriz diye düşünüyorum. Eğer söylemezseniz de sizin kendi bileceğiniz iş. Forumda gerginliğin yüksek olduğu bu zamanlarda tartışmak istemeyen birini anlayışla karşılarım.

Yersiz olduğunu düşündüğünüz kısmı söylerseniz daha iyi tartışabiliriz diye düşünüyorum. Eğer söylemezseniz de sizin kendi bileceğiniz iş. Forumda gerginliğin yüksek olduğu bu zamanlarda tartışmak istemeyen birini anlayışla karşılarım.
Hocam sizce odyssey’in senaryosu daha mı iyi? Ben şahsen öyle olduğunu düşünmüyorum. Oynanış olarak yakınlar bence. Odyssey skill sistemiyle daha uzun süre götürebilir bir adım daha önde denilebilir.

Geri
Yukarı