Hoşlandığım kişiye mesaj attıktan sonra mesajı gördüğü halde tepki vermemesi

Yeniçocuk

Kilopat
Makaleler
2
Merhaba. 5-6 aydan beri Twitter üzerinden biri ile konuşuyordum. Instagram olsun, Discord olsun Twitter'daki 3 hesabı ile birbirimizi takip ediyoruz. Bugün saat 1'de mesaj attım. Mesajı görmüş ama cevap vermedi. Büyük ihtimal ret yedim ama belli süre sonra cevabın nedir diye mesaj atmalı mıyım yoksa boş ver moduna geçmeli miyim? Rahatsız etme demedi, takipten çıkmadı. Kafamı karıştıran nokta bu. Rahatsız olsaydı engellerdi veya hayır derdi.​

Kafa karıştıran herhangi bir nokta yok aslında. En başından 5-6 aydan beri birisiyle sosyal medyadan konuşman sorun.

Bugün saat 1'de mesaj attım. Mesajı görmüş ama cevap vermedi. Büyük ihtimal ret yedim

Ne yazdın da ret yedim diyorsun? Yoksa açılma tarzı bir şey mi?

Belli süre sonra cevabın nedir diye mesaj atmalı mıyım yoksa boş ver moduna geçmeli miyim? Rahatsız etme demedi, takipten çıkmadı. Kafamı karıştıran nokta bu. Rahatsız olsaydı engellerdi veya hayır derdi.

Hiçbir şey yapma, iletişimi kes.

Ayrıca boş ver modu ne ya? Öyle bir mod falan yok, boş vermiş gibi yapmak yok, direkt boş vereceksin işte.

Merhaba. 5-6 aydan beri Twitter üzerinden biri ile konuşuyordum. Instagram olsun, Discord olsun Twitter'daki 3 hesabı ile birbirimizi takip ediyoruz. Bugün saat 1'de mesaj attım. Mesajı görmüş ama cevap vermedi. Büyük ihtimal ret yedim ama belli süre sonra cevabın nedir diye mesaj atmalı mıyım yoksa boş ver moduna geçmeli miyim? Rahatsız etme demedi, takipten çıkmadı. Kafamı karıştıran nokta bu. Rahatsız olsaydı engellerdi veya hayır derdi.​

Hala cevap vermediyse falan sıkıntı fakat kız heyecanlanmış olabilir, ya da karar veriyordur. Benimkinin karar vermesi 1 yıl sürdü örneğin.

1 yıl mı bayağı fazlaymış. Acaba mesaj atarak hata mı yaptım?

Bayağı fazla ama konuşursan çok az geliyor, ayrıca deprem falanda oldu o yüzden cevap vermedi sizin orada deprem olmazsa sıkıntı olmaz. Bir hata yapmadın.

Yeni konular

Geri
Yukarı