Hoşlandığım kıza nasıl açılabilirim?

yagizpe

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart ASUS B450M K 2
İslemci Ryzen 5 5600
Ekran kartı ASUS rx 6750 xt
2 × 8 3600 mhz ram
Çok uzatmadan bir iki detayı verip gerisini sizlere bırakacağım.

Kıza ondan hoşlandığımı laf arasında sakayla karışık birçok kez söyledim oda bunun farkında ama ciddi bir şekilde asla konuşma cesareti gösteremedim.
İlkokuldan gelen arkadaşlığımızın arasındaki mesafe lise sebebiyle açılacak yani yaptım yaptım başka sansım yok.
Ondan hoşlandığımı bilmesinin arkadaşlığımız üzerinde herhangi olumsuz bir etkisi olmadı yani rahatsızlık duymadı bu durumdan.
Büyük olasılıkla reddedileceğim ama içimde 'keşke söyleseydim' tarzı bir pişmanlık olmasını istemiyorum.
Sizden cevabını istediğim iki soru var.
Yazmalı mıyım?
Ne demeliyim?

Reddedilmekten korkmayın. Ortada iki ihtimal var: Kız sizin açılmanıza karşı ya evet diyecek ya da hayır diyecek. Sonunda ölüm yok, hiç değilse denemedim demezsiniz ve birisini de kaybetmekten korkmayın. Şimdiden bu yaşlarda bu tarz olayları yaşayacaksınız ki ilerleyen zamanlarda, yaşlarınızda bu tarz olayları yaşadığınızda eskisi kadar etkilemeyecek. 20-25 yaşına gelip de daha hayatı boyunca bir kıza açılmayan ve kızla konuşmayan birçok adam var. Herhalde onlardan olmak istemezsiniz.

Açılma.

@Keremmss benim demek istediğim aslında buydu. Bazı şeyleri yaşayarak tecrübe etmek lazım. İnsan zamanla alışıyor ve ilerleyen zamanlarda yediği reddedilme de eskisi kadar üzmüyor. Umursamadan geçilebiliyor.

Hocam 2 yılı aşkın bir süre geçti hala açılsaydım diyorum ret yesem bu kadar düşünmezdim. Haklısın.
@Keremmss benim demek istediğim aslında buydu. Bazı şeyleri yaşayarak tecrübe etmek lazım. İnsan zamanla alışıyor ve ilerleyen zamanlarda yediği reddedilme de eskisi kadar üzmüyor. Umursamadan geçilebiliyor.

Geri
Yukarı