Hoşlanılan kız nasıl etkilenir?

Bence bu yaşta etkilemekten çok kendini geliştirmeye bak. Kendini geliştirdiği zaman zaten otomatik olarak etkin altına alabilirsin.
@acv seni nasıl etkilediğimi anlatsana arkadaşa biraz ders görsün 😎

Aslında benim de içimden tam olarak bu cümle geçiyordu. Haklısın abi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun o zaten.(Ayrıca hayallerimi de süslemiyor o kız.)Kızla aynı sınıftayız abi. Ya yüzüme bir daha bakmaz ise. Ya da onu boş ver de ben onun yüzüne nasıl bakarım? Utanırım yani. Sanırım bende karşı cinse karşı bayağı bir öz güven eksikliği var.

Neden özgüvenin eksik o pembe mi dışkılıyor ya da simli mi dışkılıyor söylersin hoşlandığını olur biter. Ya kabul eder ya da etmez.

Bu daha çok ben fen liseliyim moruq yazısı olmuş. Sayın adminler ben bu tarz konuları eleştirmek için açtığın konuyu siz yayınlamıştınız. Bari izdivaç bölümü ekleyin de bu tarz şeyleri görünce trigger olmayayım.
Özür dilerim kendimi yanlış anlattıysam.Ben ortamın ne durumda olduğunu anlayın diye öyle yazdım.Yani ortalık biraz inek kaynıyor da o yüzden.

@Xeon işlemci Dostlarım, ben erkeklerin düşük testesteronlu olmalarının sebebini az çok biliyorum ve bununla ilgili ufak çaplı bir yazı yazdım. Ayrıca hoşuma giden bir makaleyi paylaştım isterseniz göz atabilirsiniz.

Geri
Yukarı