Hoşlanılan kız nasıl etkilenir?

"Peki sosyal medya üzerinden yazsam olmaz değil mi ?"
Olur, ama etkilenmez o zaman. Ona yazan çok kişi vardır çünkü sosyal medya üzerinden. Cesaretini takdir etmesini istiyorsan, yüzüne karşı söylemelisin.

Hocam siz kadınları mutfak robotu olarak gören kişi değil miydiniz? Bayağı yol yürümüşsünüz, bu da bir başarı. Söylemek istedim.
:).

Onu değersiz hissettir, kendinden daha aşağılık bir varlık olarak gör fakat aynı zamanda çekici olduğunu ona hissettir. Denenmiş ve kanıtlanmıştır, işe yarayacaktır, sevgili olduktan sonra ise ilgi göster.
Düzelteyim biraz.
Değersiz hissettir derken yerden yere vurma sakın. Bunun limitini şöyle örneklendirebilirim:
Tanımadığın bir insana ne kadar çok değer veriyorsan o kadar. (Bir tık fazlası belki)
Ayrıca katılıyorum, ona çok çekici varlık muamelesi yap ama aynı zamanda değersizleştirme olayını da uygula. Bunları harmanlana ve ortaya güzel bir sevgili formülü çıksın.
(Veya benim gibi bir yıkık bir şekilde sosyalde sevgilim yok yaz. Belki biri bulur. Düşük bir ihtimal :))
(Ha ayrıca spor yapmayı ihmal etme. Bak fitness değil spor.)

Onu değersiz hissettir, kendinden daha aşağılık bir varlık olarak gör fakat aynı zamanda çekici olduğunu ona hissettir. Denenmiş ve kanıtlanmıştır, işe yarayacaktır, sevgili olduktan sonra ise ilgi göster.
Dediğini geçen gün yaptım tam
Olur, ama etkilenmez o zaman. Ona yazan çok kişi vardır çünkü sosyal medya üzerinden. Cesaretini takdir etmesini istiyorsan, yüzüne karşı söylemelisin.

:).
Sosyal medya üzerinden sadece kendi kız arkadaşıyla konuşuyor diye biliyorum bana yalan söylemediyse ki benim ona değer verdiğimi anladı.Bana böyle bir ihanet yapamaz diye düşünüyorum.

Beyler ve bayanlar, bu kadar bilgi fazla mı gereksiz mi bilmem ama ben sanırım seviyorum yani. Sizce ne yapmam gerek bu durumda?
Kafam çok karışık. Özgüven (karşısına gidip onu sevdiğimi söyleyecek kadar fazla değil) biraz var ama sevgi işlerinde hiç yok denebilir.
Tavsiyeleriniz nedir söyler misiniz? Bana deli diyebilirsiniz aşağıdaki yazdıklarımdan dolayı ama ne yapalım işte... :)

Benim özelliklerim:

Yakışıklılık: %65
Özgüven: Pek yok. (Örnek: Sevdiğim kıza açılamamak.)
Boy: 170
Kilo: 67
Karakter: Uyumlu (Kendim hakkında bildiklerim bu kadar ve duruma göre kaba duruma göre ciddiyim ama genel olarak olgun birisiyim yaşıma göre.)
Okul durumu: Başarılı ve fen lisesinde

Kızın özellikleri:
Güzellik: Çok güzel (Bana göre) = %100
Okul durumu: Başarılı ve fen lisesinde (NOT: Aynı sınıftayız.)
Karakter: Kibar ve uyumlu ama daralmaktan ve sosyal medya üzerinden konuşmaktan pek hoşlanmıyor kanaatimce.
(O da olgun biri.) Güzel olmasına rağmen alçak gönüllü ve şımarık değil. Bir tarafı kalkık da değil.
Boy: 150-163
Kilo: Zayıf

Benimle dalga geçmeyin. Bir gaza gelip bunları yazdım. :(

Özgüven genelde kendine yeterli, gelecek sıkıntısı duymayan ve maalesef de zenginlerde daha çok bulunan bir özelliktir, kızlar güce önem verirler. Kas gücünden bahsetmiyorum. Karşılarındaki erkekte dürtüsel olarak aradıkları ilk özelliktir özgüven, o yüzden özgüvene sahip değilsen bile öyle görünmeye çalışmak birkaç adım avans sağlar insana.

Beyler ve bayanlar, bu kadar bilgi fazla mı gereksiz mi bilmem ama ben sanırım seviyorum yani. Sizce ne yapmam gerek bu durumda?
Kafam çok karışık. Özgüven (karşısına gidip onu sevdiğimi söyleyecek kadar fazla değil) biraz var ama sevgi işlerinde hiç yok denebilir.
Tavsiyeleriniz nedir söyler misiniz? Bana deli diyebilirsiniz aşağıdaki yazdıklarımdan dolayı ama ne yapalım işte... :)

benim özelliklerim:

Yakışıklılık: %65.
Özgüven: Pek yok. (Örnek: Sevdiğim kıza açılamamak.)
Boy: 170.
Kilo: 67.
Karakter: Uyumlu (kendim hakkında bildiklerim bu kadar ve duruma göre kaba duruma göre ciddiyim ama genel olarak olgun birisiyim yaşıma göre.)
Okul durumu: Başarılı ve fen lisesinde.

Kızın özellikleri:
Güzellik: Çok güzel (bana göre) = %100.
Okul durumu: Başarılı ve fen lisesinde (not: Aynı sınıftayız.)
Karakter: Kibar ve uyumlu ama daralmaktan ve sosyal medya üzerinden konuşmaktan pek hoşlanmıyor kanaatimce.
(O da olgun biri.) güzel olmasına rağmen alçak gönüllü ve şımarık değil. Bir tarafı kalkık da değil.
Boy: 150-163.
Kilo: Zayıf.

Benimle dalga geçmeyin. Bir gaza gelip bunları yazdım. :(

Tuhaf bir soru ama hangi liseye gidiyorsun?

Sana söyledikleri senin bildiklerin değil. Aldığın duyumdur o senin. Kiminle konuşup konuşmadığını bilemezsin. Ayrıca insanlar annesine babasına bile yalan söylüyor. Ablamın sayısız yalanını görüyorum. Sana dürüst olacağını düşünmen komik. İnsanlar yalan söylemeye çok eğilimlidir. %100 emin olmadığın hiçbir şeye "biliyorum" deme. Gerçekten değer veriyorsan yüzüne söylersin her şeyi. Reddedilmekten korkma. Ben denedim.

Kendini ifade edebilme ve empati kurabilme becerin çok önemli. Ben bu becerileri çok sonra kazandım. 30 yaşına gelmiş insanlarda bile olmuyor bu beceriler. Çoğu kişi de yok veya yetersiz ama çok önemli aslında.

Son düzenleme:
Ha bu arada eklemeyi unutmuşum.

Fiziksel özelliklerinden hoşlandığın kadar düşüncelerinden de hoşlanman gerek. Sağlıklı bir ilişki ve devamlılık için bu önemli.

Düşünce yapısı ne? Araştırmacı mı? Bunları öğren ve ona göre kendi kendine sor. "Ben bunun neyine aşığım ya?"

(Sakın bakışları falan deme gebertirim(!) Önce düşünce yapısını sorgula.)

Kısacası: Dışa aşık olduğun kadar içe de ol. Hatta daha fazla ol. Akıla aşık olmak bambaşkadır. :)

Geri
Yukarı