Hoşlanılan kız nasıl etkilenir?

Daha yaşın küçük aşkmış falan bunu kafandan bir çıkar biz buna heves diyelim. Kızla muhabbetin nasıl?
Hayat öyle değil hocam genellikle. Beni sevdiğinden emin olduğum bir kız vardı şu anda konuşuyoruz falan ama sevdiğini belli etmesine rağmen gelip teklif etmemişti. Nereden eminsin bu kadar diyecek olursanız yanımdaki 2-3 arkadaşım da aynı şeyi diyordu.

Seviyormuş gibi yaparlar senden bir adım beklerler o adımı attığın gibi güzel bir bozarlar yaşadım hiç bulaşma.

Daha yaşın küçük aşkmış falan bunu kafandan bir çıkar biz buna heves diyelim. Kızla muhabbetin nasıl?
İyi,Instagram'dan habire birbirimize kalp atıyoruz.(Abartmayalım 5 mesajın 2'sinde kalp var yani beğeni)

Seviyormuş gibi yaparlar senden bir adım beklerler o adımı attığın gibi güzel bir bozarlar yaşadım hiç bulaşma.
Ama o öyle biri değil.Yani artist felan ya da serseri öyle bir kız değil,olgun biri benim gibi.

İyi, Instagram'dan ha bire birbirimize kalp atıyoruz.(Abartmayalım 5 mesajın 2'sinde kalp var yani beğeni)

Böyle bir muhabbetin var ise evde otur otur sıkılıyorum sen sıkılmıyor musun diye kıza yaz büyük ihtimal oda sıkılıyorum vs. yazacak ondan sonra yarın müsaitsen dolaşalım kafeye gidelim vb. teklif et bakalım ne diyecek.

Böyle bir muhabbetin var ise evde otur otur sıkılıyorum sen sıkılmıyor musun diye kıza yaz büyük ihtimal oda sıkılıyorum vs. yazacak ondan sonra yarın müsaitsen dolaşalım kafeye gidelim vb. teklif et bakalım ne diyecek.
Evlerimiz çok uzak ve pandemi döneminde cok sıkıntı.Ayrıca ben olsam hayır derdim.O kadar sıkı fıkı bir dostluğumuz yok.

Kanka önce özgüven kazanman lazım ve hafiften belli ederek oda senden hoşlanıyor mu onu öğrenmen lazım :D sonra çık karşısına seni seviyorum de öp yanağından olur galiba özgüven kazanman lazım yoksa zor olur :D bol şanslar.

Evlerimiz çok uzak ve pandemi döneminde cok sıkıntı. Ayrıca ben olsam hayır derdim. O kadar sıkı fıkı bir dostluğumuz yok.

Böyle bir imkan yok ise üstüne düşmeyeceksin akışına bırak normal konuşmaya devam edersin şu an aşık oldum sanıyorsun ama sadece beğeniyorsun bir anlık heves yani bu yaşta gidip birine bağlanıp kendini yıpratmanın bir anlamı yok olursa olur olmazsa olmaz takıntı yapma kendi hayatına bak bizde yaşadık kendimden biliyorum. Bak mesela ben gidipte bir kızla konuşmam yeni arkadaş edinme sevgili edinme çabasında değilim sadece kendimi düşünüyorum. Benden sana tavsiye sadece kendine zaman ayır kendin için bir şeyler yap mesela spora başla şahsen ben de başlamayı düşünüyorum 🙂 Sevgilin olmasın tek başına yaşa demiyorum ama şu zamanlar da bu kadar takılma sen sporuna git yeni bir sosyal çevren olsun ister istemez zaten bir şeyler olacak ya seni beğenen çıkar ya da sen birine açılırsın düşünsene kas yapmışsın geniş omuz kalın kollar kendine özgüvenin daha da artıcak istediğin kızla rahat bir şekilde konuşabileceksin zaten kızlar ister istemez seninle konuşmaya çalışıcak yukarıda biri yazmış kız arkadaşa omuzların çok geniş sporamı gidiyorsun demiş beğenmiş ki konuşmak istemiş umarım kendimi ifade edebilmişimdir o kadar çok kız var ki hayatına bak.

Bak kankam @invent0r sana bir hikaye anlatayım iyi dinle beni. Görünen o ki konu uzayacak sanırım. Bana ortaokuldayken 7. sınıf babaannemlere giderdik. 1-2 gece kalıp yine eve dönerdik görelim diye işte her şey güzel gider sonra salonda oturup tüm aile kim milyoner olmak ister izleriz dedem bilemeyenlere bağırırdı oturduğu yerden. Sonra yatardık yarın annem gelir uyandırırdı. Dedem kıymalı yumurta yapmış onu yiyorduk. Sonra ben dedim ki yemiycem hemen dedem atladı dedi ki.
- Oğlum yemeğini ye büyük adam ol üniversteye geç arabanı da ben alacağım bütün kızlar peşinde koşturacak diye.
Daha lise 1 sin sanırım bende 2'yim üniversteye geç ondan sonra bakarsın o işlere genç yaşta yorma kafanı.

Bak kankam @invent0r sana bir hikaye anlatayım iyi dinle beni. Görünen o ki konu uzayacak sanırım. Bana ortaokuldayken 7. sınıf babaannemlere giderdik. 1-2 gece kalıp yine eve dönerdik görelim diye işte her şey güzel gider sonra salonda oturup tüm aile kim milyoner olmak ister izleriz dedem bilemeyenlere bağırırdı oturduğu yerden. Sonra yatardık yarın annem gelir uyandırırdı. Dedem kıymalı yumurta yapmış onu yiyorduk. Sonra ben dedim ki yemiycem hemen dedem atladı dedi ki.
- Oğlum yemeğini ye büyük adam ol üniversteye geç arabanı da ben alacağım bütün kızlar peşinde koşturacak diye.
Daha lise 1 sin sanırım bende 2'yim üniversteye geç ondan sonra bakarsın o işlere genç yaşta yorma kafanı.
Haklısın kardeşim sen de haklısında acaba sonra pişman olur muyum diye düşünüyorum.Insanlar en çok yapmadığı şeylerden pişman oluyor.Bunu öğrendim ben.Ya söyleyeceğim ne olursa olsun deyip ya da senin dediğin gibi yapıp,gelecekte, kıza onu sevdiğimi söylemediğim için pişman olmamak için o kız uğruna vazgeçemeyeceğim şeyleri elde etmek amacıyla şimdiden çok çalışacağım.2 daha mantıklı gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı