HP 0aah8 RAM destegi

qxoryuked

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
XFX RX6700XT 12GB
R5-5600X
DDR4 2X16 32GB RAM
ASUS PRİME B450 MK II
FSP HYDRO 750W +80
ZOKO Melody 4x Fan
(15k)
Anakart - HP 0aah8.
2 GB DDR2 1x1 667 MHz RAM'lerim vardi.
Gittim 2 GB 800MHz RAM aldim.
1x1 RAM'ler biri siyah slotta digeride beyaz slottaydi.
Ben 2 GB 800 MHz olan RAM'i 3. slotta taktim (RAM'len alakali cok bilgim yok)
Bilgisayari actigimda branda PSU veya fanlar cok hizli calismaya basladi. Ben de korktum tabii. PC'yi kapattim, 4 tane RAM slotu var. 1 tane siyah 3 tanede beyaz. Ben simdi PC'nin duzgun calismasi için bu RAM'leri nereye takmam lazim? Anakart 667-800 MHz'de destekledigi için 800 aldim. Lutfen yardim edin.

Öncelikle belirttiğiniz modelde bir anakart bulamadım. Lütfen arama çubuğuna "Sistem Bilgisi" yazın ve o ilk sayfanın ekran alıntısını paylaşın. Ek olarak size tavsiyem farklı frekanslarda RAM'ler takmayın sisteminize. Yani sadece yüksek frekanslı RAM'i takıp çalıştırdığınızda bir sorun yaşayıp yaşamadığınızı belirtin.

Öncelikle belirttiğiniz modelde bir anakart bulamadım. Lütfen arama çubuğuna "Sistem Bilgisi" yazın ve o ilk sayfanın ekran alıntısını paylaşın. Ek olarak size tavsiyem farklı frekanslarda RAM'ler takmayın sisteminize. Yani sadece yüksek frekanslı RAM'i takıp çalıştırdığınızda bir sorun yaşayıp yaşamadığınızı belirtin.
1x1 667 Mhz Ramleri Cikartip Yeni aldigim 2 Gb 800 Mhz Rami Taktim Tum Slotlarda Denedim 3 Slottada Psu Cok hizli calisti Sadece 4. Slotta Bip bip sesi geldi

Yeni konular

Geri
Yukarı