HP 15-DW2005NT vs Acer Aspire 3 A315-42

DIABLO36

Hectopat

Sizce bu ikisi arasından hangisi tercih edilmeli? Genellikle ders videoları, gündelik kullanımlar için kullanılacak. 1035G1 ile R7 3700U arasında hangisi daha güçlü?

Ortalama 4500-5500 arası Laptop bakıyorum, eğer bu fiyat aralığında başka alternatif varsa da önerebilirsiniz.

Sizce bu ikisi arasından hangisi tercih edilmeli? Genellikle ders videoları, gündelik kullanımlar için kullanılacak. 1035G1 ile R7 3700U arasında hangisi daha güçlü?

Ortalama 4500-5500 arası Laptop bakıyorum, eğer bu fiyat aralığında başka alternatif varsa da önerebilirsiniz.
HP 15-DW2005NT kullanıcısıyım. Haziranın sonunda almıştım. Günlük kullanım, uzaktan eğitim için gayet iyi bir bilgisayar bence. Ama eğer oyun da oynarım diyorsanız bilgisayar oyunda ısınıyor, işlemciyi belli bir frekansa sabitliyor. Bir sürü sorun çıkartıyor ve forumda bu durumdan şikayetçi olan ben dahil bir sürü kişi var. Eğer şuan alacak olsam ben Acer'i seçerdim belki oyun performansı daha iyidir diye. Ama bu bilgisayar günlük kullanımda bana bir sıkıntı çıkartmadı, gayet iyi hızlı bir bilgisayar. Uzaktan eğitim için günlük kullanım için bence ideal. Ben de artık bu şekilde kullanmaya karar verdim.

Peki kapasite olarak yeterli mi sizce? Diğeri 512 GB çünkü ve 256 GB' kapasiteden muhtemelen size 200'e yakın kadar bir yer kalmış olması gerek. Oyun oynanmayacak ama her ihtimali de göz önüne alarak hem de kapasite olarak diğeri de 512 GB olduğu için aslında onu alsam sanırım bir yanlış yapmış olmam gibi 😅

Geri
Yukarı