HP 15S laptop USB belleği görmüyor

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buradaki adımları uygulayın.

Bütün verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim USB'yi tekrar hazırlıycam bir sorun yaşarsam gine yazarım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bütün yönergeleri yapıp kurdum USB'yi ama sistem görmüyor.

BIOS'u da nasıl güncelleyeceğim bilmiyorum USB 2 tane birinde Windows diğerinde BIOS kurulu ama ikisini de yapamıyorum bilgisayar portları çalışıyor telefona şarj verdi.

Son düzenleme:
Bütün verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim USB'yi tekrar hazırlıycam bir sorun yaşarsam gine yazarım.

Bütün yönergeleri yapıp kurdum USB'yi ama sistem görmüyor.

BIOS'u da nasıl güncelleyeceğim bilmiyorum USB 2 tane birinde Windows diğerinde BIOS kurulu ama ikisini de yapamıyorum bilgisayar portları çalışıyor telefona şarj verdi.

Gerçekten garip. Sistemde gözüküyor mu peki USB takılı olduğu? Yani bilgisayar açıkken bu bilgisayara girdiğinizde flash bellek gözüküyor mu? BIOS'da değil yani.

Gerçekten garip. Sistemde gözüküyor mu peki USB takılı olduğu? Yani bilgisayar açıkken bu bilgisayara girdiğinizde flash bellek gözüküyor mu? BIOS'da değil yani.

Evet ama garip bir hata veriyor kapat diyosun sonra gözüküyor ( bootlu olduğundan dolayı olabilir USB ) BIOS USB'si direk gözüküyor ama sistem diagnosticse girdiğimde takılı cihaz yok gözüküyor BIOS USB side Windows USB'si de.

Evet ama garip bir hata veriyor kapat diyosun sonra gözüküyor ( bootlu olduğundan dolayı olabilir USB ) BIOS USB'si direk gözüküyor ama sistem diagnosticse girdiğimde takılı cihaz yok gözüküyor BIOS USB side Windows USB'si de.

Vallahi kafayı yiyeceğim şurada 5 saattir çözmeye çalışıyom.

Halettim uğur reis yönergelerin için teşekkürler.
Sorunu çözmek için yapmanız gereken tek şey sağlam bir flash benim A101'den aldığım Go Smart markalı flash da olmazken arkadaşın SanDisk markalı flaşına kurunca hiçbir sorun kalmadı.

Şimdide dosyalar kurulum için hazırlanırken kapanıp yeniden başlıyor yardımcı olabilir misin?

Bir beceremedik 😑

Vallahi kafayı yiyeceğim şurada 5 saattir çözmeye çalışıyom.

Halettim uğur reis yönergelerin için teşekkürler.
Sorunu çözmek için yapmanız gereken tek şey sağlam bir flash benim A101'den aldığım GO Smart markalı flash da olmazken arkadaşın SanDisk markalı flaşına kurunca hiçbir sorun kalmadı.

Şimdide dosyalar kurulum için hazırlanırken kapanıp yeniden başlıyor yardımcı olabilir misin?

Bir beceremedik 😑

Onuda 10'dan geriye sayarken flaşı çıkarıp halletim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı