HP 17-AB201NT 1DN09EA İnceleme

17.3 ilk defa kullanıyorum mükemmel ve yorumum bugüne kdr bilgisayar kullanmıyormuşum.taşıma konusunda ise gerçekten iyi bir çantaya ihtiyacınız var sağlam korunması lazım malzeme cok dayanıklı görünmüyor bilginize.

Eğer film ve oyun oynuyorsanız kesinlikle 17.3 tavsiye ederim. Şırı abartı durmuyor ama harici bir monitör ihtiyacınız kalmaz. İlk cihazım 15.6 kullandım 5 yıl boyunca, sonra 17.3 aldım ve sattım tekrar bilgisayar alacağımda seçeneklerimde 15.6 vardı ama en son plandaydı. Kesinlikle pişman olmazsınız . Eğer almadıysanız tercihinizi 17.3'ten yana yapın .

Ayrıca o iki cihaz arasında kaldıysanız msi tavsiye ederim başka model olacaksa monstere bakabilirsiniz. Monsterin o modelde biraz sıkıntılar mevcutmuş. Bende ilk o modele yönelmiştim .

Far cry primal test videosu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

hocam konunun ilk başında verdiğiniz linklerde bu modeli bulamadım ? Bu bilgisayarı almayı düşünüyorum da alırsam driverları nerden yükleyeceğim ?

hocam konunun ilk başında verdiğiniz linklerde bu modeli bulamadım ? Bu bilgisayarı almayı düşünüyorum da alırsam driverları nerden yükleyeceğim ?
Hocam bir kaç sefer stok bitti, şu an varmı emin değilim ama satışta cihaz.

HP 1DN09EA 17-ab201nt i5-7300HQ 8GB 128GB+1TB 4GB Vga 17.3 Dos (GTX1050)
HP Gaming 17-AB201NT Intel Core i5 7300HQ 8GB 1TB + 128GB Fiyatı
HP 17-AB201NT 1DN09EA i5-7300HQ 8GB 128GB SSD 1TB 4GB GTX1050 17.3 FreeDos

Hangisi hoşuna giderse ordan alabilirsin, ben integradan almıştım .

Siz cihazı alın driver kısmı en basiti, kendi programı var otomatik indirip kuruyor sizin sadece yapmanız gereken cihaza windows 10 ve HP'nin driver indirme programını kurmanız .

Bu arada güncel oyun videolarınıda ekliyorum, alacak kişilere klavuz olması açısından .
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam bu bilgisayarı galiba sizin sayenizde alacağım gösterdiğiniz ilgi ve alakadan çok memnunum.Monster abra , msi gl62m ve bu cihazdan birini almayayı düşünüyordum. Son olaraktan sağolun çok yardımcı oldunuz.

Rica ederim hocam, maksat vatandaş yararlansın . Cihaz ortada .
Monster ile biraz sorun yaşadım, ama bu cihazı almadan önde monster alacaktın. Yine şansımı deneyecektim . Monsterde şans çok önemli bence, genel olarak bende şanssız biri olduğum için biraz uğraştım . Ama alınmaz demem, şimdiki şartlara baktığımda zaten hemen hemen piyasa ile aynı fiyat çıkıyor.
Msi zaten kendini kanıtlamış bir cihaz, alırkan biraz fazla para veriyoruz ama buda marka algısı yapacak birşey yok . Mali açıdan rahatsanız MSİ en iyisidir.
Yanlız kendi yaptığım ısı testleri ve izlediğim diğer cihazların ısı testlerinde bana göre en iyisi HP. Yazın bu zor şartlarında bile 80 dereceyi geçmedi. Lakin dış kasası ve iç tasarımı iyi olmadığı için bilgisayırın üst yüzeyine biraz ısı veriyor. Tabi benim gibi mausped'i klavyenin üstüne atıp mausu orda kullanmıyorsanız hissetmezsiniz bile .

Dostum hala bilgisayarı kullanıyor musun ? Tavsiye eder misin ? Oyun oynayıp film izlemek için alacağım. Hep 17.3 inç istemiştim ama fiyatlar tuzluydu. Tam Dell Inspiron 7567-4B30F81C i5-7300 8GB 1TB 4GB Vga 15.6 Linux bunu almaya karar vermiştim ki senin incelemeni gördüm. Isınma sorunu yok demişsin hala yok mu ? Kasası çok mu kötü ? Ekranı Dell'e kıyasla nasıldır ? Ne diyorsun 500 lira daha fazla verip HP almalı mıyım yoksa Dell daha mı iyi bir tercih olur ?

Gayet iyi hocam halen ısı konusunda stabil 80 dereceyi geçmiyor . Sonuçta bir bilgisayar hocam kibar kullanırsan kasası ömürlük olur hor kullanan biriyseniz kasası sert plastikten. Benimki halen ilk günkü gibi 2 kezde içini açtım temizledim kasası halen aynı kondisyonda gayet iyi ama işte malzeme kaitesi iyi değil . Ekranı gayet iyi ilk zamanlar alışamadım ama şu an gayet iyi, aşırı karanlık sahnelerde biraz sıkıntılı bir ekran ama hiç sorun yaşamadım . günde minimum 3 saat max 15 saat oyun oynadığım oluyor sorun yok yani.

Arkadaşlar düşünen olursa cihazı son 3100 tl ye bırakacağım. Hiç bir sorunu yok, satma nedenim oyun hayatını bırakmayı düşünüyorum . Çok zamanımı alıyor .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…