HP 250 G7 laptop için işletim sistemi önerisi

Peki olabildiğince ucuz M.2 SSD önerebilir misiniz? Windows'u kurmak için.

Ucuzluk olarak evet ancak kalite olarak aynısını diyemem ancak buyurun bakın Nays'tan da cashback alabilirsiniz daha ucuza gelecektir.Ve ayrı bir konu oluşturursanız daha iyi yardım alabilirsiniz.

Toshiba MQ04ABF100 HDD'ye sahip bir laptopum var. Windows 10 kurulu ama tahmin edebileceğiniz gibi rezalet bir performansı var. Laptopta sadece Spotify, ofis, ve medya depolama ve tüketimi yapıyorum ve Linux yüklemeyi düşünüyorum, sorunsuz akıcı bir deneyim elde edilebilir mi? Laptop modeli ise HP 250 G7 (6BP33EA) Notebook

Linux Mint Cinnamon veya Linux Mint Xfce kurabilir. Gündelik işleri için fazlasıyla yeterli olur.

Ucuzluk olarak evet ancak kalite olarak aynısını diyemem ancak buyurun bakın Nays'tan da cashback alabilirsiniz daha ucuza gelecektir. Ve ayrı bir konu oluşturursanız daha iyi yardım alabilirsiniz.

2230 SSD'ler alınır mı?

Linux Mint Cinnamon veya Linux Mint Xfce kurabilir. Gündelik işleri için fazlasıyla yeterli olur.

Ayrıca Linux dağıtımları HDD ile Windows'a kıyasla çok daha iyi çalıştığından ek bir SSD masrafı yapmanıza da gerek yok. Eğer Ubuntu benzeri bir arayüz deneyimi isterseniz de Pop!_OS! Dağıtımına bakabilirsiniz.

Ayrıca Linux dağıtımları HDD ile Windows'a kıyasla çok daha iyi çalıştığından ek bir SSD masrafı yapmanıza da gerek yok. Eğer Ubuntu benzeri bir arayüz deneyimi isterseniz de Pop!_OS! Dağıtımına bakabilirsiniz.

Ama hocam SSD de ek bir avantaj doğru mudur?

Kioxia SSD'leri, SSD'lerde kullanılan NAND yonganın mucidi Toshiba üretmektedir. Tabii ki bütün Kioxia SSD'leri müthiştir, sorunsuzdur diyemeyiz ama Firmware güncellemesi alan, yönetim yazılımı olan kaliteli ürünlerdir. Alınabilir.

Recep hocam iyi dediyse iyidir aklınıza yattıysa alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı