HP 2710 Wi-Fi Yazıcı Nasıldır?

lingyaosunrised

Decapat
Yer
Edirne
Daha fazla  
Meslek
Fotoğrafçı
Haftaya BİM'e gelecek olan bir ürün fakat kullanan var mı, kartuş ne kadar gidiyor, ne kadara alıyorsunuz ya da dolduruyor musunuz? Kullanan varsa yorumlarını yazabilir mi lütfen?
(Üniversite öğrencisiyim. Çok fazla bir beklentim yok. Sadece yazılı şeyler basacağım.)

Kartuşlu yazıcı almayın. Alacağınız kartuş fiyatını görünce aklınız gider. Ben G3420 aldım daha yeni- 3000 sayfa bastım ve tankın 4'de 1'i bitti. Mürekkebi de 65 TL sen düşün.

Ayda yılda bir çıktı alıyorsan o başka...
Toner 1 renkli+1 siyah= 300 TL attığın yazıcı için. 1 toner 360 sayfa basıyor. 1000 sayfa siyah beyaz çıktı alsan içindeki yarı dolu geldiği için 450 TL tonere para vermiş olacaksın.

Kartuşlu yazıcı almayın. Alacağınız kartuş fiyatını görünce aklınız gider. Ben G3420 aldım daha yeni- 3000 sayfa bastım ve tankın 4'de 1'i bitti. Mürekkebi de 65 TL sen düşün.

Ayda yılda bir çıktı alıyorsan o başka...
Toner 1 renkli+1 siyah= 300 TL attığın yazıcı için. 1 toner 360 sayfa basıyor. 1000 sayfa siyah beyaz çıktı alsan içindeki yarı dolu geldiği için 450 TL tonere para vermiş olacaksın.
ben genelde öyle iki haftada bir 5 10 sayfa çıktı alacak biriyim, kitap tarzı kalın baskılar için almıyorum ya

Haftada 10 sayfa için çıktıyı okuldan al bence. Bu yazıcıların ucuz olmasının bir nedeni adamlar zaten kat ve kat fazlasını çıkarıyor senden. Üniversitede bolca çıktı alıyorsun istemeden, al dediğimi kitap çıkar sadece kağıt parasına 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı