HP bilgisayar fan ve batarya sorunu için servise gönderilmeli mi?

78501

Kilopat
Makaleler
5
Merhabalar. Geçen günlerde servis tecrübemi şu yazımda aktarmıştım: HP Teknik Servis Deneyimim
Fan sesinin hala devam etmesi ve batarya sorunumun çözülmemesi üzerine tekrardan servise göndermeyi düşünüyorum. Fanının 2.kez değişmesini sağlayıp iade almak istiyorum. Sizce bunca yaşanan olaya rağmen cihazımı tekrardan servise göndermeli miyim? 1 Mart'ta okulum açılacak. Bilgisayarsız kalmayı göze alıp böyle bir şey yapmaya değer mi?
Ayrıca iade aldığım zaman fatura bedeli (4909, 99 TL) iade edilecek fakat cihazın sıfırı an itibarıyla 7100 TL. İade alabilirsem Acer Swift 3 Ryzen 3 4300u modelini almayı düşünüyorum. Görüşlerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Önceki mesajlarına baktım. Sen de sorun yaşamışsın :) Gerçi, sorun bendeydi, bizdeydi..
Benim sorunlarım vardı ama yazılımsal sorunlardı, ve bu sorunlarda benim yüzümden oldu. Mesela HDD sürücüsünü bilgisayarımdan kaldırdım, PowerShell programına bilgisayarımı çökertecek bir komut yazdım :D. vs...

Benim sorunlarım vardı ama yazılımsal sorunlardı, ve bu sorunlarda benim yüzümden oldu. Mesela HDD sürücüsünü bilgisayarımdan kaldırdım, PowerShell programına bilgisayarımı çökertecek bir komut yazdım :D. vs...
Ha, şunu da ekleyim. Cihaz servisten geldikten sonra ekstra olarak bir de B&O sürücülerinin kurulmaması sorunuyla karşı karşıyayım. Umarım fanı tekrar değiştirirler de iade hakkım doğar.

Geri
Yukarı