HP Gaming Pavilion 15-EC2035NT alınır mı?

Bütçe
7500
144 Hz'yi sadece CS:GO, LoL, Valorant'ta işe yarar. Hikayeli oyunlarda bir farkı olmaz. i5'inde kötü olacağını zannetmiyorum tabii fiyatlara bağlı bu birazda. Aradaki fiyat farkına göre tercih edebilirsiniz.

144 Hz'yi sadece CS:GO, LoL, Valorant'ta işe yarar. Hikayeli oyunlarda bir farkı olmaz. i5'inde kötü olacağını zannetmiyorum tabii fiyatlara bağlı bu birazda. Aradaki fiyat farkına göre tercih edebilirsiniz.
Hocam 144 Hz olduğu için beni uzun süreler tasıycağını düşünüyorum ve oyunlarda iyi bir artı diye 144hz seçtim size iyi bir karar olmusmu ve sizinki gibi bende rdr2 oynıta bilirmiyim ?

Hocam 144 Hz olduğu için beni uzun süreler tasıycağını düşünüyorum ve oyunlarda iyi bir artı diye 144Hz seçtim size iyi bir karar olmusmu ve sizinki gibi bende RDR2 oynıtabilir miyim?

İyi bir karar hocam. Ben aldığım zaman o hiç yoktu. Aldıktan sonra yeni çıkmış piyasaya. Çok rahat oynatır. Aklınızda şüphe olmasın. Dediğim gibi kampanya bekleyin acelede etmeyin hiç. Bir de muhakkak RAM'leri 16 yapın.

İyi bir karar hocam. Ben aldığım zaman o hiç yoktu. Aldıktan sonra yeni çıkmış piyasaya. Çok rahat oynatır. Aklınızda şüphe olmasın. Dediğim gibi kampanya bekleyin acelede etmeyin hiç. Bir de muhakkak RAM'leri 16 yapın.
Hocam satıcıya güvene bilirmiyim HP ile bir anlaası gözükmüyor

Yeni konular

Geri
Yukarı