HP Gaming Pavilion 15-EC2035NT alınır mı?

Bütçe
7500
Tanıdığım biri kullandığınız modeli aldı. Driver bulamadı. Acaba siz nasıl hallettiniz driver kurmayı? Yardımcı olur musunuz? @watasitokyo
Windows update ve hp support bütün driverları kendisi yüklüyor zaten hocam.
Hocam ec2035 NT modelini mi almalıyım yoksa 144hz olan modelimi oyun oynarım fan sesi aşırı bir biçimde istemiyorum çok ısınmasını da istemem film izlerim ve okul işleri içinde işlerimi gormesini istiyorum
Şu an ryzenlı olan 5600h olanı 6800 e zaten diğeri 7000 diğerini tercih edin.

Ben pek bir sallantı göremedim hocam. Biraz sallamayı da denedim hatta. Menteşe kısmı sağlam duruyor. Windows 10 kururken biraz fan sesini duymuştum, güncelleştirmeler her şey bitince herhangi bir ses yok. Akşamda oyunda deneyeceğim muhakkak. İçindeki RAM'leri çıkarıpta 16 ladım. Taktıktan sonra direk açtım hiçbir mavi ekran almadım. Kasası sert plastik ama elle hissiyatı çok güzel. Klavyeside aynı şekilde yazması çok keyif verici. Öbürkü bilgisayardan sonra biraz çağ atladımda. :) şu anlık memnun kaldım. Bakalım biraz daha kullanıp göze çarpan şeyleri yazacağım. Şu an için bana göre en fiyat performans oyuncu laptopu olduğunu söyleyebilirim. Ben HP'den 480 TL iadede alacağım. Sizinde o kampanyadan faydalanmanızı tavsiye ederim. Soğutucu, laptop ve 2*8 GB RAM'le birlikte bana toplam maliyeti(çıkan RAM'leri toplam 300'den sattığımı varsayarsak) 6780 TL'ye geldi. Bence bu piyasada bedava gibi bir şey oldu.

Hocam laptopun siparişini dün verdim. HP iade kampanyasından yararlanabilir miyim yoksa iş işten geçti mi?

Hocam fiyatlar şu anda güncellendi haila 144Hz almamı tavsiye eder misiniz?
Hepsiburada indirimiyle monsterden sonra en ucuz 144 hz laptop.Ryzen 5600 olan model hertürlü işlemcisiyle hertürlü 11.nesil intelden önde.Ama ekran hz değeri bir gaming laptop için çok önemli diye düşünüyorum.Acer modellerden de işlemci olarak daha güncel.Soğutma kasa kalitesi nasıl hiç bilmiyorum hp ama monsterdan da iyidir diye aldım ben.Keşke hepsiburada indirimini kaçırmasaydın.

Bir de 11300h intel ısınan bir işlemci mi bilgisi olan var mı?

Geri
Yukarı