HP Gaming X8M23EA Alınır mı?

Axis

Kilopat
Daha fazla  
Bu laptop hakkında araştırma yapıyorum. Donanımı kesinlikle F/P bakımından gayet iyi lakin kasa kalitesinin yerden yere vurulduğunu çoğu yerde okudum. Ne yapmalıyım sizce? Bu fiyata uygun mudur? Çift fan var, ısınma sorunu yokmuş bu modelde diye okudum, lakin biri de ısınma sorunu olmasa bile ileride kasanın sorun çıkarabileceğini söylemiş. Açıkçası bu beni düşündürdü çünkü daha önce hiç laptop kullanmış biri değilim. Laptoplar üzerinde deneyimim yok.
15.6 8 GB Versiyonu (2.899)
17.3 12 GB Versiyonu (3.299)
Fiyat konusundan dolayı daha fazla bütçeyi zorlamamak adına 15.6 8 GB versiyonunda karar kıldım.
Benim oynayış şeklim şöyledir, 1 hafta yüksek grafikli bir oyuna bağımlı olurum deli gibi oynarım, lakin 1 hafta sonunda bırakırım arada sırada girerim. Sürekli oyun oynamam yani. Sürekli oynadığım bir CS:GO vardır. Dell 7559'u da düşündüm, daha ucuz ve DDR4 olduğu için bunda karar kıldım. Yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Acer V7 Nitro modeli de çift fanlıydı fakat yeni laptopun GTA 5 Ultra ayarlarda grafik işlemcinin 90 dereceyi gördüğünü söyleyenler var. Sadece fana bakılmamalı.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı