HP Gaming X8M23EA Nasıl?

Soğutma kısmında sıkıntı çıkarmaz ise fiyat performans ürünü olarak alına bilinir.

Soğutma kısmında sıkıntı çıkarmaz ise fiyat performans ürünü olarak alına bilinir.
kardeşim ya şimdi belli bi mebla verecez sonuçta. sence hp nasıldır yani diğer markaların özellikleri bunun yarısı kadar ama bu fiyat acaba soğtma konusunda sıkıntılımıdır. önereceğin pc varmı bi kere alıcam sonuçta 5 - 6 sene idare etesi lazım

6000 TL altındaki hiçbir laptop sizi 5-6 yıl idare edemez. Masaüstüne yönelebilirsiniz.
Kardeşim sen bu işlerden anlıyosun yani çok araştırıyorum mesela şu link attığım pc ısınıyor dediler. Benim bütçem 3000 bin lira civarı bana bi yardımcı ol. Güzel bi pc alim. Masaüstü istemiyorum. Laptop olsun

kardeşim ya şimdi belli bi mebla verecez sonuçta. sence hp nasıldır yani diğer markaların özellikleri bunun yarısı kadar ama bu fiyat acaba soğtma konusunda sıkıntılımıdır. önereceğin pc varmı bi kere alıcam sonuçta 5 - 6 sene idare etesi lazım
Hocam bu cihaz sizi 5-6 sene değil şuan çıkan ve gelecek yeni jenerasyon oyunlar için bile durumu muallak .Biraz daha açıklamam gerekirse donanım olarak 5-6 seneyi çıkaracak bir cihaz değil .Soğutma kısmına gelirsek şuan kullandığım Lenovo y50-70 cihazımda çift fan olmasına rağmen soğutma başarılı olamıyor ve oyunlarda vermesi gereken performansı veremıyor size önerim Msı,Asus,monster gibi soğutma konusunda başarılı firmaların cihazlarına yönelmeniz küçük bir araştırma sonucu size tavsiye bir cihaz önereceğim.

Hocam bu cihaz sizi 5-6 sene değil şuan çıkan ve gelecek yeni jenerasyon oyunlar için bile durumu muallak .Biraz daha açıklamam gerekirse donanım olarak 5-6 seneyi çıkaracak bir cihaz değil .Soğutma kısmına gelirsek şuan kullandığım Lenovo y50-70 cihazımda çift fan olmasına rağmen soğutma başarılı olamıyor ve oyunlarda vermesi gereken performansı veremıyor size önerim Msı,Asus,monster gibi soğutma konusunda başarılı firmaların cihazlarına yönelmeniz küçük bir araştırma sonucu size tavsiye bir cihaz önereceğim.
hocam ilginiz için çok teşekkür ederim. Hani doğru söylüyosunuz bu paralara iyi bir oyun pc si almak zor yanlız bizde askeri ücretle çalışan insanlarız. Bi kısım para ayırdım ondanda maksimum verim almak istiyorum.

Birde şu bilgisayar aklımda bütçeme uygun olarak
MSI CX62 6QD-234XTR Recep BALTAŞ'ın tavsiyesi

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı