HP L22W08 "Input Signal out of range" hatası

GAREİS

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Monitörüm HP L22W08 ve hep 1680x1050 75 Hz tam ekran kullanıyordum. Ekran kartım AMD Radeon R5 230, eskiden 60 Hz kullanıyordum. Sıkıntı olmuyordu ama bugün CS:GO girdiğimde input Signal out of range change 1680x1050 60 Hz yazıyor bende ekranı 60 Hz'ye çevirdim ama ekranın yanları siyah ne yaptıysam düzeltemedim. DDU ile ekran kartı sürücüsünü silip tekrar kurdum. Ve yine aynı 60 Hz yaptım ve ekranın yanları siyahtı. Ve Valorant'ta çözünürlüğün değiştirilemediğini fark ettim. Bu arada VGA kullanıyorum ve eskiden 60 Hz 75 Hz de falan hiçbir sıkıntı yaşamıyordum.

Monitör çözünürlüğü desteklemediği zaman bu hatayı verir normalde.
Eski bir monitör kullanıyorsan özel çözünürlük yapma. Her monitör her ayarı destekleyemez. Desteklemeyen çözünürlük yaptığında "out of the range" hatası karşına gelir.

Monitör çözünürlüğü desteklemediği zaman bu hatayı verir normalde.
Eski bir monitör kullanıyorsan özel çözünürlük yapma. Her monitör her ayarı destekleyemez. Desteklemeyen çözünürlük yaptığında "out of the range" hatası karşına gelir.

Hocam daha önce çalışan bir şeyin şimdi çalışmaması desteklenmediği anlamına gelmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı