HP laptopa HDD takmak garantiyi bozar mı?

wroNN

Kilopat
Daha fazla  
HDD takmak amaçlı bilgisayarcıya verdim, o da haliyle arka kapağı açtı. Bu durum garantiyi bozuyor mu? Bozuyorsa çok saçma değil mi? Laptop 256 GB SSD ile satılıyor zaten, mecburen takıyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
HDD takmak amaçlı bilgisayarcıya verdim, o da haliyle arka kapağı açtı. Bu durum garantiyi bozuyor mu? Bozuyorsa çok saçma değil mi? Laptop 256 GB SSD ile satılıyor zaten, mecburen takıyoruz.
Bildiğim kadarıyla garantiyi bozuyor. Serviste ücretsiz şekilde taktırabiliyorsunuz diye biliyorum.

Vidaları falan sökerken orada jelatinler falan var onlar söküldü garanti iptal ama fark ederlerse
Geçmiş olsun

Bildiğim kadar bazı markalar laptop da ki yapılan değişikliklere izin veriyor ama sizinki izin veriyor mu bilmiyorum. Muhtemelen garanti bozulmuş olabilir.

Vidaları falan sökerken orada jelatinler falan var onlar söküldü garanti iptal ama fark ederlerse
Geçmiş olsun
Fark etme şansları var mı ki ?
Bildiğim kadarıyla garantiyi bozuyor. Serviste ücretsiz şekilde taktırabiliyorsunuz diye biliyorum.
Serviste takıldığını bilsem oraya verirdim ya. Yarın müşteri hizmetlerine soracağım büyük ihtimalle bozuyor diyecekler.

Geri
Yukarı