Çözüldü HP Omen 15-DC1001NT işlemci açılışta 80 dereceyi bulması normal mi?

• Konuyu başlatan Krtos
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 896
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Krtos

Decapat
Sorum başlıkta şimdiden teşekkürler.

Edit: Açılınca bir dakika boyunca 80 derecelerde oluyor steam gibi uygulamalar açılınca geri düşüyor.

Son düzenleme:
Çözüm
Hayır değil. En son ne zaman termal macun sürdünüz? Birde sistem özelliklerinizi yazar mısınız?
Evet oradan indirin. İşte sistem özelliklerinizi yazsanız daha iyi yardımcı olacağız da... Bilgisayarınıza baktım muhtemelen uyumludur indirin oradan sonra bize haber verin.
İndirdim şimdi ne yapmalıyım? Burada sadece gpu sıcaklığı var işlemci sıcaklığını nereden görebilirim?

İndirdim şimdi ne yapmalıyım? Burada sadece gpu sıcaklığı var işlemci sıcaklığını nereden görebilirim?

Ayarlara gir orada cpu ile ilgili bir şey olması lazım bende sadece oyunlarda kullandığım için tam bilmiyorum.
İndirdim şimdi ne yapmalıyım? Burada sadece GPU sıcaklığı var işlemci sıcaklığını nereden görebilirim?

Yalnız o ekran kartı sıcaklığının ölçüldüğü yerin yanında hız aşırtmaları var... Onları sakın elleme ayarlara git orada CPu' yla bir seçenek olması lazım şimdi ben de tam bilmiyorum çünkü ben o programı sadece oyunlarda kullandığım için.
Sorum başlıkta şimdiden teşekkürler.

Edit: Açılınca bir dakika boyunca 80 derecelerde oluyor steam gibi uygulamalar açılınca geri düşüyor.
Son durum nedir?

Son düzenleme:
Ayarlara gir orada cpu ile ilgili bir şey olması lazım bende sadece oyunlarda kullandığım için tam bilmiyorum.

Yalnız o ekran kartı sıcaklığının ölçüldüğü yerin yanında hız aşırtmaları var... Onları sakın elleme ayarlara git orada CPu' yla bir seçenek olması lazım şimdi ben de tam bilmiyorum çünkü ben o programı sadece oyunlarda kullandığım için.

Son durum nedir?
Her şey için çok teşekkür ederim sorunu buldum ve sildim artık normal.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı