HP Omen 15-EK0000NT alınır mı?

hocam tuf kullanıyor musunuz imzanızda yazıyor
Evet Intel modelini tercih ediyorum. Performansları güzel cihazlar. Fakat son zamanlarda yaşanılan genel bir problem var, Windows Update sonrası web-cam gizli aygıtlarda görünüyor ve takılı değil hatası veriyor. Bu husus dışında bir sorun yaşamadım, ısı konusuna gelirsek Intel modeller tercih edilebilir. Predator'e göre soğutma daha iyi.

Evet Intel modelini tercih ediyorum. Performansları güzel cihazlar. Fakat son zamanlarda yaşanılan genel bir problem var, Windows Update sonrası Webcam gizli aygıtlarda görünüyor ve takılı değil hatası veriyor. Bu husus dışında bir sorun yaşamadım, ısı konusuna gelirsek Intel modeller tercih edilebilir. Predator'e göre soğutma daha iyi.

Hocam Intel i5 10300H var günlük kullanım için çok güzel fakat oyunlarda ısınma problemi var cihazın bir öneriniz var mı siz nasıl kullandınız?(sıcaklıklar 95 dereceleri geçse bile FPS düşmesi yaşatmıyor asla klavyede bir sıcaklık hissedilmiyor fakat bu sıcaklık değerleri can sıkıyor)

Oyun makinası olduğu için tüm cihazlarda ısınma mevcut. Fakat bu bir problem değil. 2-3 cm cihazı yükselterek veya soğutucu altlık kullanarak sorunu yok edebilirsiniz.
Önemli olan ne biliyor musunuz? Cihaz sıcakken cihazı tutup taşıdığınız zaman arıza meydana gelmesi...

1660 Ti Max-Q gücünde o paraya alınmaz.
hocam bu alınmaz mı? ROG kalitesi ve 3050 espor oyunları için yeterli değil mi?
ya da bütçeyi 10k yapsam https://www.hepsiburada.com/asus-ro...ilgisayar-p-HBCV000007XFIY?magaza=Hepsiburada bu alınır mı? 1650 Dynamic Boostlu.
Predator Helios 3000 serisi öneririm. Fakat biraz daha takviye yapmanız gerekebilir.
Hocam takviye yaptığım halim 12K daha fazla çıkamam. Üstteki Zepheyrus 10K bütçeye alınır mı?
Oyun makinası olduğu için tüm cihazlarda ısınma mevcut. Fakat bu bir problem değil. 2-3 cm cihazı yükselterek veya soğutucu altlık kullanarak sorunu yok edebilirsiniz.
Önemli olan ne biliyor musunuz? Cihaz sıcakken cihazı tutup taşıdığınız zaman arıza meydana gelmesi...
Arıza hangi cihazlarda gelir? Omen iyi midir ya da Zepheyrus?

bir videoda elimdeki gibi bir tuf modelinde max ayarlara çekti ve 100 dereceyi gördü işlemci fakat masaüstünden geçen birisi olarak soruyorum böyle bir sıcaklık değerinde pc kendini kapatması gerekmez mi

hocam bu alınmaz mı? ROG kalitesi ve 3050 espor oyunları için yeterli değil mi?
ya da bütçeyi 10k yapsam https://www.hepsiburada.com/asus-ro...ilgisayar-p-HBCV000007XFIY?magaza=Hepsiburada bu alınır mı? 1650 Dynamic Boostlu.

Hocam takviye yaptığım halim 12K daha fazla çıkamam. Üstteki Zepheyrus 10K bütçeye alınır mı?

Arıza hangi cihazlarda gelir? Omen iyi midir ya da Zepheyrus?
Omen tercih edilebilir, yedek parça vs. bulma ihtimali yüksek.
Zepheyrus (genellikle ROG) kullananlardaki yaygın sorun çözülmeyen arızalardır. Yani ilginç arıza örnekleri mevcut, karşılaşmaktayım. Egzotik cihaz terimi mevzuu. Hele ki AMD...

Yeni konular

Geri
Yukarı