HP Omen 15 stoklara tekrar girer mi?

Teşekkürler hocam, bekleyecek vaktim kalmadı. Bu hafta almak zorundayım. Olmazsa aynı cihaz için maalesef hem 1.000TL fazla verip hem de 1TB yerinde 512 GB'lı Windows'lu versiyonunu alacağım.

Benim de tam alacağım sırada stokları bitti bu dediğiniz versiyonun linkini atabilir misiniz? Ben de en fazla 1 hafta daha bekleyebilirim olmadı sizin dediğiniz versiyona bakarım.
Ryzen 7 olması mutlak koşul değilse Ryzen 5 5600H'li %100 sRGB 165Hz ekranlı ve 130W RTX3060'lı MUX'lu Legion bakabilirsiniz.

Çok bilgili değilin ama sanırım ısınma ve RAM sorunları varmış doğru mudur?

Benim de tam alacağım sırada stokları bitti bu dediğiniz versiyonun linkini atabilir misiniz? Ben de en fazla 1 hafta daha bekleyebilirim olmadı sizin dediğiniz versiyona bakarım.

Çok bilgili değilin ama sanırım ısınma ve RAM sorunları varmış doğru mudur?
HP Omen 15-EN1006NT 39C45EA Ryzen 7-5800H 16 GB 512 GB SSD 6 GB RTX3060 15.6" 144 Hz W10H Dizüstü Bilgisayar Fiyatları ve Özellikleri Buyrun hocam, 3-5 gün daha bekleyelim. Umarım ürün gelir.

Stoklara girdiği anda alabilirsem sizi etiketlerim hocam. Bana çok gelecek gibi gelmiyor galiba Windows'lu almak zorunda kalacağız.
Çok teşekkür ederim umarım alabiliriz.
Stoklara girdiği anda alabilirsem sizi etiketlerim hocam. Bana çok gelecek gibi gelmiyor galiba Windows'lu almak zorunda kalacağız.
Siz bana bildirim yapacaktınız ama ben size yapmış olayım https://www.hepsiburada.com/lenovo-...abilir-bilgisayar-82ju00ebtx-p-HBCV00000LIXYU şuanda indirime girdi sadece 512 gb ssd var onun haricinde itopyada satılanla aynı sanırım.

Siz bana bildirim yapacaktınız ama ben size yapmış olayım https://www.hepsiburada.com/lenovo-...abilir-bilgisayar-82ju00ebtx-p-HBCV00000LIXYU şuanda indirime girdi sadece 512 gb ssd var onun haricinde itopyada satılanla aynı sanırım.
Bu linkini attığım lenovo ama hp omenden daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Son düzenleme:

Bu linkini attığım lenovo ama hp omenden daha iyi olduğunu düşünüyorum.
Hocam 5800h düşünüyorum. Çoklu çekirdek performansından dolayı ama ilgileneceğim. Çok teşekkürler.

Tabii ki siz bilirsiniz 5800H cidden güzel bir işlemci ama zamanınız az ise 12 bin TL'ye alınabilecek en iyi bilgisayar gibi duruyor. Rica ederim.
Aynen hocam o konuda sonuna kadar haklısınız. Siz satın alacak mısınız?
Güncelleme: Hocam yeni konu açıp render alırken büyük farklar olur mu soracağım. Çok sorun olmazsa bu cihaz çok mantıklı.

Son düzenleme:
Aynen hocam o konuda sonuna kadar haklısınız. Siz satın alacak mısınız?
Güncelleme: Hocam yeni konu açıp render alırken büyük farklar olur mu soracağım. Çok sorun olmazsa bu cihaz çok mantıklı.
Şuan biraz işlerim olduğu için bakamadım ama öğle saatlerine doğru alacağım bu cihazı. Benim yaklaşık 4-5 yıllık işimi göreceğini düşünüyorum. İsterseniz cihaz elime ulaşınca verdiği değerleri sizinle paylaşabilirim. Ayrıca şunuda eklemek istiyorum 5800h ile 5600h arasında render da çok fark olacağını sanmıyorum ama yinede araştır.

Son düzenleme:
Şuan biraz işlerim olduğu için bakamadım ama öğle saatlerine doğru alacağım bu cihazı. Benim yaklaşık 4-5 yıllık işimi göreceğini düşünüyorum. İsterseniz cihaz elime ulaşınca verdiği değerleri sizinle paylaşabilirim.
Hocam 5800'deki renderı 100 dakikada alıyorsam 5600'de 70-80 dakikada alabileceğimi söylediler. Sanırım cihazı birazdan ben de alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı