HP Omen 15 stoklara tekrar girer mi?

Hocam 5800'deki renderı 100 dakikada alıyorsam 5600'de 70-80 dakikada alabileceğimi söylediler. Sanırım cihazı birazdan ben de alacağım.
Cihazın benim için tek sıkıntısı 512 gb ssd olması onun dışında hiçbir sıkıntısı yok. Bu dediğim sıkıntıda yaklaşık 3-4 yıl sonra sıkıntı olur bu yüzden işim bittiği zaman direkt alacağım.
Hocam ben aldım ürünü. Bulunduğum bölge İstanbul'dan uzak olduğu için 2-3 gün içerisinde gelir yazıyor. Umarım sıkıntısız elime ulaşır. @ofdaisy

Son düzenleme:
Cihazın benim için tek sıkıntısı 512 gb ssd olması onun dışında hiçbir sıkıntısı yok. Bu dediğim sıkıntıda yaklaşık 3-4 yıl sonra sıkıntı olur bu yüzden işim bittiği zaman direkt alacağım.
Hocam ben aldım ürünü. Bulunduğum bölge İstanbul'dan uzak olduğu için 2-3 gün içerisinde gelir yazıyor. Umarım sıkıntısız elime ulaşır. @ofdaisy
Hayırlı olsun hocam. Ryzen 5 5600h olması kafama takıldı. Oyun amacı ile kullanacak olsam düşünmeden alırdım eğer Omen indirime girmezse ben de alacağım galiba.

Cihazın benim için tek sıkıntısı 512 GB SSD olması onun dışında hiçbir sıkıntısı yok. Bu dediğim sıkıntıda yaklaşık 3-4 yıl sonra sıkıntı olur bu yüzden işim bittiği zaman direkt alacağım.

Ben de siparişini verdim umarım cihazı sıkıntısız bir şekilde kullanırız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu videoda karşılaştırılması var iki işlemcinin de. Oyun testi olarak bulamadım ama.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Şu videoda karşılaştırılması var iki işlemcinin de. Oyun testi olarak bulamadım ama.
Bu 5600h videosunda listede 5800h da var hocam.
Ben de siparişini verdim umarım cihazı sıkıntısız bir şekilde kullanırız.
Hayırlı olsun hocam.

Geri
Yukarı