HP Omen 15 stoklara tekrar girer mi?

ofdaisy

Centipat
Başlıkta bahsettiğim gibi HP Omen 15 16 GB versiyonu FreeDOS ile Türkiye'ye tekrar gelir mi? Yoksa bu model için alım sizce durur mu? Aynı cihazın Windows versiyonu şu anda 15-16 bin bandında satılıyor. Tükenen cihaz 13-14 binlerdeydi.

Başlıkta bahsettiğim gibi HP Omen 15 16 GB versiyonu FreeDOS ile Türkiye'ye tekrar gelir mi? Yoksa bu model için alım sizce durur mu? Aynı cihazın Windows versiyonu şu anda 15-16 bin bandında satılıyor. Tükenen cihaz 13-14 binlerdeydi.
https://www.hepsiburada.com/hp-omen..._y36H6V5ziPfMiHeihZz7SnAxWH-EHrQaAu5lEALw_wcB Bu modelden bahsediyorsunuz sanırım. Büyük ihtimalle stokları yeniden gelecektir çünkü gayet güncel bir cihaz. Ve özellik olarak da kötü bir model değil. Yani kısacası büyük ihtimalle stok yenilerler.

https://www.hepsiburada.com/hp-omen..._y36H6V5ziPfMiHeihZz7SnAxWH-EHrQaAu5lEALw_wcB Bu modelden bahsediyorsunuz sanırım. Büyük ihtimalle stokları yeniden gelecektir çünkü gayet güncel bir cihaz. Ve özellik olarak da kötü bir model değil. Yani kısacası büyük ihtimalle stok yenilerler.
Bu cihazın aynısının Ryzen 7 5800h olan versiyonunu alacakken gün içinde aniden tükendi. Ben de sizin gibi düşünüyorum ama 3 4 gündür bir türlü yenilenmedi, satıcılar da bilgi sahibi değil. 5800h, RTX3060, 6GB ekran kartı ve 16GB bir cihaz bulabilirseniz ve önerirsiniz çok sevinirim. Teşekkürler hocam.

Bu cihazın aynısının Ryzen 7 5800H olan versiyonunu alacakken gün içinde aniden tükendi. Ben de sizin gibi düşünüyorum ama 3 4 gündür bir türlü yenilenmedi, satıcılar da bilgi sahibi değil. 5800H, RTX3060, 6 GB ekran kartı ve 16 GB bir cihaz bulabilirseniz ve önerirsiniz çok sevinirim. Teşekkürler hocam.
Bilgisayar önerilerinde ben pek iyi değilim çünkü en iyi olan model hangisi emin değilim. Diğer arkadaşlar bilgisayar önereceklerdir ama dediğim gibi benim bilgisayar önerisi hakkında pek bir bilgim yok. Onun dışında biraz sabırlı olursanız stok yenilenecektir büyük ihtimalle çünkü 3-4 güne genelde stoklar yenilenemiyor. 1-2 hafta beklerseniz büyük ihtimalle stoğu gelecektir ama ben o zamana kadar beklemem derseniz Technopat Sosyal'de yeni bir laptop önerisi konusu açabilirsiniz (bu arada farklı bir konu oluşturmanızı aynı konuda 2 soru sorulamayacağı için söyledim).

Ryzen 7 olması mutlak koşul değilse Ryzen 5 5600H’li %100 sRGB 165Hz ekranlı ve 130W RTX3060’lı MUX’lu Legion bakabilirsiniz.

Hocam oyun amacı ile değil render ve çizim için kullanacağım. Çoklu çekirdek performansı 5800h'da daha başarılı olduğu için bu cihaza yönelmiştim.

HP Omen 16 modelleri tanıtılmıştı. Intel 11800H-RTX3060 ve AMD 5800H-6600M modelleri bekleniyor artık. Birçok ülkede bu modeller satılmaya başladı. Eylül sonuna kadar belli olur ama 5800H+RTX3060 Omen'lerin tekrar stoklara gelme ihtimalini düşük görüyorum.
Yeni Omen'lerde Intel işlemcili alınması daha mantıklı AMD ekran kartı RTX3060'dan vasat ve ısınıyor testlerde. AMD+AMD konfigürasyonlu olduğu için en kötü panel kullanılıyor.

HP Omen 16 modelleri tanıtılmıştı. Intel 11800H-RTX3060 ve AMD 5800H-6600M modelleri bekleniyor artık. Birçok ülkede bu modeller satılmaya başladı. Eylül sonuna kadar belli olur ama 5800H+RTX3060 Omen'lerin tekrar stoklara gelme ihtimalini düşük görüyorum.
Yeni Omen'lerde Intel işlemcili alınması daha mantıklı AMD ekran kartı RTX3060'dan vasat ve ısınıyor testlerde. AMD+AMD konfigürasyonlu olduğu için en kötü panel kullanılıyor.
Teşekkürler hocam, bekleyecek vaktim kalmadı. Bu hafta almak zorundayım. Olmazsa aynı cihaz için maalesef hem 1.000TL fazla verip hem de 1TB yerinde 512GB'lı Windows'lu versiyonunu alacağım.

Geri
Yukarı