HP Omen 16 RX 6600M 21.499TL'ye alınır mı?

snaxpx

Femtopat
Daha fazla  

20-25k arası laptop arıyorum. HP'nin bu modeli dikkatimi çekti. Sadece ekran kart(RX6600M 100W) bakımından biraz şüpheye düşüyorum aynı modelin 3060'lı olan versiyonu 27-29k civarında değişiyor. Performans tarafında 3060 ile arasında oyunlarda 5-10 FPS fark var. Sırf bunun için o kadar paraya değmeyeceğini düşünüyorum. SSD'sinin 1TB ve RAM'in 32 olması ve ekran kartının diğer mobil AMD ekran kartlarına kıyasla 100W olması gözümde artı olarak duruyor. Sizce fiyatına değer bir bilgisayar mı?

20-25k arası laptop arıyorum. HP'nin bu modeli dikkatimi çekti. Sadece ekran kart(RX6600M 100W) bakımından biraz şüpheye düşüyorum aynı modelin 3060'lı olan versiyonu 27-29k civarında değişiyor. Performans tarafında 3060 ile arasında oyunlarda 5-10 FPS fark var. Sırf bunun için o kadar paraya değmeyeceğini düşünüyorum. SSD'sinin 1TB ve RAM'in 32 olması ve ekran kartının diğer mobil AMD ekran kartlarına kıyasla 100W olması gözümde artı olarak duruyor. Sizce fiyatına değer bir bilgisayar mı?

Alınabilir bir cihaz tavsiye ederim.

Hakikaten HP Omen vs Monster'ın kronik sorunlu kasalarından biri ayrıyeten çoğu alanda Omen'ın daha üstte olmasına rağmen.

Asla hiçbir koşulda bakmayın bile. Bunu alcağınıza üstteki Monster'ı alın daha iyidir. Daha detaylı bilgilerle konu açın daha iyi olacaktır.
Aah be. Sipariş verdim bile. Trtde çalışan bi tanıdığım var onun donanımcı arkadaşı bunu alın demişti öyle almıştım. Kararsız kaldım siz böyle deyince.

Yeni konular

Geri
Yukarı