HP Omen 17 alınır mı?

Siz bilirsiniz o hâlde hocam.

Bir de o HP'yi kullanırken sağ el ile yön tuşlarına basmak zor değil mi? Öte yandan Monster'ın ömür boyu destek imkanları beni çaldı ne yazık ki. HP'yi de asla bu şekilde silmek istemezdim. Gerçekten güzel bence.

En uygun 22.600 ile hepsi buradaymış pardon daha da ucuzu yok Trendyol'da sepette indirimli hali o fiyat.
Hepsiburada sepette 1000 tl indirim ile 21600 işte.
Bir de o HP'yi kullanırken sağ el ile yön tuşlarına basmak zor değil mi? Öte yandan Monster'ın ömür boyu destek imkanları beni çaldı ne yazık ki. HP'yi de asla bu şekilde silmek istemezdim. Gerçekten güzel bence.
Umarım sorunsuz bir laptop ulaşır elinize hocam. Hayırlı olsun şimdiden.

Benim de kafamı kurcalayanlar onlar Monster'ın ömür boyu desteği 6 ayda bir ücretsiz bakımı yanında çanta ve sürücüleri göndermesi bunlar ufak ama güzel şeyler ama işte sıkıntısıda cihazların tamamen şansa çok iyi veya kötü denk gelmesi.
Hepsiburada sepette 1000 TL indirim ile 21600 işte.

Ben o indirimi hiç fark etmemişim gerçekten siz söyleyince fark ettim ama tuhaf olan 21klık bir şey alıyorsunuz ama 15TL kargo koyuyorlar komik :D

Hocam Monster Tulpar T7 V25.1.2 Intel Core I7 11800h 16gb 1tb Ssd Rtx3060 Freedos 17.3 bu cihaz 1TB SSD ve 17.3 inc senin attığın 15.6 buna ek olarak 300Hz ekran ve RGB SteelSeries klavye var buna Monster'dan aldıktan sonra Windows 11 kurdurabilirsiniz + 1500 TL karşılığında.

Ekranın büyük olması bana bir şey katmıyor zaten 15.6 inç ekranı da yıllardır kullanıyorum. 300 Hz olması ve değişik renklere giren klavyesi de beni pek bağlayan şeyler değil hatta kendi klavyemi takıp kullanacağım sanırım. Tabii ki ek olarak götürüp Windows kurdurabilirim ama bu 2000 TL oluyor, 1500 değil. Ayrıca bu siteler hariç bu laptop 23.899 TL'ye satılıyor. Ben gidip mağazadan almayı düşündüğüm için yine bu fiyata gelecek muhtemelen.

Ekranın büyük olması bana bir şey katmıyor zaten 15.6 inç ekranı da yıllardır kullanıyorum. 300 Hz olması ve değişik renklere giren klavyesi de beni pek bağlayan şeyler değil hatta kendi klavyemi takıp kullanacağım sanırım. Tabii ki ek olarak götürüp Windows kurdurabilirim ama bu 2000 TL oluyor, 1500 değil. Ayrıca bu siteler hariç bu laptop 23.899 TL'ye satılıyor. Ben gidip mağazadan almayı düşündüğüm için yine bu fiyata gelecek muhtemelen.

Siz bilirisiniz ben sanırım HP Omen'i alıyorum 21.600 güzel fiyat.

Hepsiburada sepette 1000 TL indirim ile 21600 işte.

Aklıma girmeyi bırakın. HP alacağım yoksa.
Siz bilirisiniz ben sanırım HP Omen'i alıyorum 21.600 güzel fiyat.

Laptop geldiğinde burada olacağımı bilsem ben de alabilirdim. Ama gidip mağazadan almayı seven eski kafada kalmış birisiyim.

Aklıma girmeyi bırakın. HP alacağım yoksa.

Alamıyorum maalesef çünkü Max 3 taksit oluyor o beni çok zorlar şu an ama Monster dediğim gibi çok şans o riski almak istiyor muyum bilmiyorum ben ilk hangisini indirimli yakalarsam onu alacaktım Omen'i yakaladım ama 3 taksit çok zorlar beni.

Monster ile kumar oynamaktansa...
Hocam şaka bir yana kriterleriniz biraz farklı olduğu için bilemiyorum. Direkt dükkandan gidip alma, Windows hazır gelmesi vs. arıyorsanız Monster uygundur.

Tek dileğim pişman olmamak. Umarım olmam.

Geri
Yukarı