HP Omen 17-CB1026NT nasıl?

ahmetdider

Picopat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim model laptopu almayı düşünüyorum.

Link: https://www.hepsiburada.com/hp-omen...wda2eK-6NQ4b5mxhDEYHl6J3eLG2QXxhoCUawQAvD_BwE

Aranızdan eğer bu laptopu kullanan veya bilen arkadaşlar varsa yorumlarını ve düşüncelerini yazarlarsa sevinirim.

Alternatif laptop önermek isteyen arkadaşlar olacak ise eğer;
Maksimum bütçem 13.000 TL.
17 inç zorunluluğum yok sadece bu ürünün fiyatı bana uygun geldiği için düşündüm.
Açıkçası Single Channel RAM laptop alıp bilgisayarı ilk haftadan servise göndermek istemiyorum.
RTX 2060'lı bir laptop arıyorum.
Casper istemiyorum.

GameGaraj fenixte bakabilirsiniz. 2070 oyun için daha iyi olur.

GameGaraj fenixte bakabilirsiniz. 2070 oyun için daha iyi olur.

Öncelikle önerileriniz için teşekkür ederim hocam.

ASUS ROG serisinin bazı inceleme videolarında GPU'nun 86 dereceye ulaştığını gördüm açıkçası bu beni biraz korkuttu.
GameGaraj için de aklımda bazı soru işaretleri var satış sonrası teknik destekleri vs gibi.

Öncelikle önerileriniz için teşekkür ederim hocam.

ASUS ROG serisinin bazı inceleme videolarında GPU'nun 86 dereceye ulaştığını gördüm açıkçası bu beni biraz korkuttu.
GameGaraj için de aklımda bazı soru işaretleri var satış sonrası teknik destekleri vs gibi.

Monster gibi çok ilgililer, o konuda içiniz rahat olsun. Ve cihazları hakkında tam bilgiye sahipler.:)
Monster çalışanlarının birçoğu daha cihzların tongfangden alındığını bilmiyor. GameGaraj çalışanları o konuda gayet bilgililer.

Geri
Yukarı