HP Omen 17-CM2005NT 7P6D8EA alınır mı?

JamesM

Femtopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Software Developer
HP Omen 17-CM2005NT 7P6D8EA 13. nesil Intel i7-13700hx 16 GB RAM 1TB SSD 8 GB RTX4060 17.3 ınç QHD 165Hz taşınabilir bilgisayar.
———————————
Bu PC'yi almayı düşünüyorum. Fakat YouTube'da incelemesi hiç yok ve yeni bir model sanırım. 4060 ekran kartı kaç W hiçbir yerde yazmıyor, buradaki bloglar hariç. Bir de 2K ekran olayı ileride sıkıntı çıkartır mı? Bir de 16 GB RAM bu devirde ne kadar götürür?

Teşekkür ederim şu an alıyorum bugünden beri acaba alınır mı diye düşünüyorum hiçbir videosu vs yok kafam karıştı o yüzden.

ROG 140W, farka değmez.

Sabahtan beri düşünüyorum değer mi diye çünkü hiç videosu vs yok HP'nin. Teşekkür ederim şu an alacağım ürünü.

Ben de geçen hafta satın aldım, güzel cihaz, kargo paketi geldiğinde paketin sağlamlığından hp farkını anlıyorsunuz başta zaten, laptop şarj adaptörünün büyüklüğünü görünce korkmayın şimdiden uyarayım :D

Ben de geçen hafta satın aldım, güzel cihaz, kargo paketi geldiğinde paketin sağlamlığından HP farkını anlıyorsunuz başta zaten, laptop şarj adaptörünün büyüklüğünü görünce korkmayın şimdiden uyarayım :D

Aynen ürünü beğendim ancak ülkemizde 41.999 TL'ye 4060 ve i7 13700HX almak üzücü tabii bu fiyatlara 4090 toplamak ta bir hayalimiz. Aldım ürünü bakalım memnun kalırım umarım HP'nin müşteri şikayetleri biraz fazla gibime geldi bir de GPN biraz sıkıntılı gibi ama hadi bakalım.

Aynen ürünü beğendim ancak ülkemizde 41.999 TL'ye 4060 ve i7 13700HX almak üzücü tabii bu fiyatlara 4090 toplamak ta bir hayalimiz. Aldım ürünü bakalım memnun kalırım umarım HP'nin müşteri şikayetleri biraz fazla gibime geldi bir de GPN biraz sıkıntılı gibi ama hadi bakalım.
Benim ekranın sol üst kısmında ufak bir ışık sızması var ama rahatsız etmeyecek seviyede, herhangi bir ölü piksele de rastlamadım, genel olarak hiçbir sıkıntısı yok şuan için.

Sizden bir istekte bulunabilir miyim? Ben laptopu aldığımda yanlışlıkla bios güncellemesi yaptım hp'nin sitesinden, cihazın bios güncellemesi yapmadan önceki bios sürümünü merak ediyorum, laptop size ulaştığında cihazınızın bios versiyonunu benimle paylaşmanız mümkün mü? Windows + R tuşuna basıp çıkan ekrana msinfo32 yazıp aratınca gelen ekranda "BIOS Sürümü/Tarihi" sekmesinde yazılı olan bilgiye ihtiyacım var. Aynı bios güncellemesini tekrar yükleyip yüklemediğimi merak ediyorum da.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı